Skocz do zawartości
Forum Burgmania

"Szlachetna Paczka" od Burgmaniaków 2016


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Na początku ubiegłego tygodnia skontaktowaliśmy się z wolontariuszką i jesteśmy już po najważniejszych ustaleniach. Przedstawiliśmy się, opowiedzieliśmy o Nas, naszej pasji i naszej już tradycji pomocy potrzebującym. 

Poznaliśmy rodziny i omówiliśmy szczegóły dotyczące ich potrzeby.

Jak wyżej widać, zakupy trwają "pełną gębą" a część z nich (ta gabarytowo największa) zostanie do odebrania ze sklepu w dzień przekazania do magazynu SzP.

Ja już szykuję "podmagazyn" i odbieram pierwsze dary i art. pomocowe (kartony, naklejki) aby za tydzień przyjąć Braci ze Szczecina, którzy przywiozą pełne prezentów bagażniki i wspólnie dokończymy Dzieło.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wszyscy Szlachetni,

JESTEŚCIE WIELCY !!! Macie wielkie serca i wspaniałe dusze !!! 

BRAWO WY - BRAWO MY !!!

Akcja już dobiega końca, za tydzień WIELKI FINAŁ, a Wy nadal pomagacie. OGROMNE SŁOWA PODZIĘKOWANIA !!!

UWAGA !!! UWAGA !!! UWAGA !!!

 STAN SKARBONKI "SZLACHETNEJ PACZKI BURGAMANII"

na dzień 2-grudnia 2016r. wynosi...

7250,00 PLN !!!

Zebraliśmy naprawdę dużo pieniędzy - TO NAPRAWDĘ POKAŹNA KWOTA !!!

Pokazaliśmy, że chcemy i potrafimy pomagać.

 My już pomagamy (szczegółowa lista darczyńców TU),

Wy też możecie wystarczy wpłacić symboliczną "złotówkę" na podane konto.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtku, na twoje ręce składam podziękowania dla całej ekipy Zachodniopomorskiej za zaangażowanie w projekt. Rodziny wybrane, zakupy zrobione, a teraz czeka nas najprzyjemniejszy moment - obdarowanie. Spytajcie wolontariusza-opiekuna "naszych" rodzin czy możecie uczestniczyć w przekazaniu prezentów. To często bardzo wzruszające chwile.
Środków zebraliśmy bardzo dużo, to świadczy o naszej wrażliwość na innych. Teraz już jesteśmy po zakupach, więc kolejne wpłacane przez Brać burgmanijną środki będą pewnie zaczątkiem na kolejną edycję Szlachetnej Paczki w 2017.
Jeszcze raz dziękuję !!!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wojtku, dzielnie ogarniacie temat. Zgrana z Was ekipa i o to chodziło. W takiej grupie jest zawsze siła. Tak trzymajcie do końca.

Mam dla Was miłą informację :) nasza mazowiecka spotowa puszka Szlachetnej Paczki została otwarta i komisyjnie podliczona.
Suma wyszła dość ładna bo 379,96 zł :)
Dla równego rachunku przekażę na Twoje ręce 400 zł.
Grosz do grosza i wychodzi kokosza :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja składam THX na ręcę Urbiego ale mam świadomość, że w akcję włączył się cały region więc wielkie THX każdemu z osobna, że działacie, poświęcacie swój prywatny czas i ciągnięcie SZ.P. sezon 2016.

:clap:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Arturas, jesteście wielcy :)

Słuchajcie, dla was to 5, 10, 20 złotych. Raptem dwa czy kilka piw mniej w zimowej porze... Dla innych to tydzień życia. Kilka takich wpłat, a mogą się ziścić czyjeś marzenia. Do jutra można przelewać każdą dowolną wpłatę... Dajmy komuś radość! Wystarczy parę kliknięć na koncie, numer ze zdrapki, sms czy kod z Tokena...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kochani Burgmaniacy 

Akcja dobiega końca - jutro już finał. 

Właśnie skończyłem pakować samochód. Jutro, przepraszam dziś, jedziemy z paczkami do Świnoujścia, aby przekazać je wybranym rodzinom. Przed nami ostatni i najważniejszy dzień pracy przy tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Niestety kończy się nasza przygoda, a zarazem misja z tą wspaniałą akcją. Myślę, że wywiązaliśmy się z powierzonego nam zadania, a już dziś zrobimy wszystko, żeby godnie reprezentować Burgmanię podczas finału Szlachetnej Paczki.

 

A teraz najświeższe podsumowanie naszej skarbonki...

 STAN SKARBONKI "SZLACHETNEJ PACZKI BURGAMANII"

na dzień 9-grudnia 2016r. wynosi...

8025,00 PLN !!!!!

Zebraliśmy rekordową sumę pieniędzy - to wręcz niewiarygodne !!!

Pokazaliście, że jesteście wspaniałymi i wrażliwymi ludźmi!!! Macie bardzo dobre serca !!! 

BARDZO GORĄCO DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA OKAZANĄ POMOC !!!

BRAWO WY - BRAWO MY !!!

Pokazaliśmy, że nie jesteśmy obojętni, chcemy i potrafimy pomagać. 

 Szczegółowa lista darczyńców TU

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Brawo na finał


Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Za nami długi i intensywny dzień, pełen wrażeń i różnych emocji, towarzyszących zakończeniu tegorocznej akcji Szlachetnej Paczki. Misja została wypełniona. Akcja doprowadzona do końca. Chyba wypadliśmy dobrze, i godnie reprezentowaliśmy naszą burgmanijną społeczność, co dało się to odczuć, widząc jak świnoujski sztab Szlachetnej Paczki przyjął nas ciepło i był zachwycony naszą postawą oraz całym zaangażowaniem, a na naklejkach by arturas kończąc. Artur, przy okazji, specjalne podziękowania dla Ciebie za tę pomoc i cały Twój wkład w tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki. To takie spontanicznie słowa wdzięczności dla mojego warszawskiego przyjaciela, nieocenionego mentora podczas całej tegorocznej akcji. 

A teraz, na koniec dzisiejszego dnia, chciałbym bardzo, bardzo gorąco podziękować moim współtowarzyszom tegorocznej akcji, za zaangażowanie, za Waszą nieocenioną pomoc i wsparcie, a przede wszystkim za to, że JESTEŚCIE. Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja chciałbym podziękować wszystkim nam, którzy włączyli się w akcję Szlachetnej Paczki i monetarnie, i niemonetarnie.

1abfb7fbd66de9ee82a941a63e89f709.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...