Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przejawy wandalizmu


Gość Gabor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy czesto doswiadczacie aktow wandalizmu na waszych jednosladach?

Pare dni temu znajomy zostawil skuter pod malym supermarketem w warszawie, jak przyszedl zastal pocieta kanape jakims ostrym narzedziem !holiday

Ja sie pytam po co takie rzeczy robic ??? Krew zalewa czlowieka ;)

Odnośnik do komentarza

A może zostawił skuter na miejscu dla inwalidy?? !holiday

Sa ludzie którym niszczenie cuzdej własnosci sprawia radosc, ale jakie pobudki emocjonalne nimi kieruja to pewnie oni sami nie wiedz?!! ;)

Może kieruja sie zazdroscia bo on nie ma a ktos inny ma, to jak ma to niech si ezbyt nie cieszy i sie troche pomartwi i perdnie z kaski bo co to dla takiego, jeżdzi jaka? fanaberia dla bogatych ani to sportowe, ani terenowe musi byc go stac ;)

Odnośnik do komentarza

Szkoda że niema zabezpieczenia któreby np obezwładniało napastnika pr?dem ;) chętnie bym to zamontował i postawił pod Hipermarketem ...

Dla mnie cudza własno?ć jest |więta !! a w dodatku niszczenie czego? ot tak po to żeby się pobawić jest Chore :D i wskazuje na trudne dzieciństwo ... może go koledzy bili ? w każdym razie miałby chociaż "cojones" coby powiedzieć w twarz to co my?li !V

Odnośnik do komentarza

Jakby mnie co? takiego spotkało to chyba sam bym się poci?ł. Co za wiocha i buractawo. Nigdy tego nie zrozumiem. Jedno?lady maj? niestety to do siebie, że s? odkryrte i tym kusz?. Na razie na moich sprzętach raz spotkałem się z takim aktem. Co prawda nie takiego kalibru, ale taki mały gnojek wsadził mi zapałkę do stacyjki (jesczcze za czasów TGB). Dziecko z drugiej klasy podstawówki? I co z takim zrobić???

Odnośnik do komentarza

niestety brak poszanowania cudzej własno?ci to jedna z wielu bol?czek polandii. Do tego dodajmy brak nieuchronno?ci prawa i flustracje wynikaj?c? z szeroko pojętego "życia".

zawsze się zastanawiałem po co debile wybijaj? szyby na klatkach schodowych albo dewastuj? przystanki autobusowe.???

Najlepsze jest to że póĽniej w czasie deszczu sami kln? że nie ma sie pod co schować.

Chyba Bigu kiedy? pisał o tym że sqter w polsce traktowany jest jak jaki? dziwol?g i cudo i rzuca się w oczy - po prostu prowokuje. Gdyby 1 ?ladów stało po pare na każdej ulicy nikt nie zwrócił by na to uwagi - po prostu by spowszedniały.

I z tym sie zgadzam

Odnośnik do komentarza
niestety brak poszanowania cudzej własno?ci to jedna z wielu bol?czek polandii.

Ja kupilem skuter z "dojczlandii " z ... przecieta kanapa ...wiec nie tylko u nas takie rzeczy sie zdarzaja !sciana !bicz

Pozdrawiam

Kacza

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...