Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sprzedałem Hondę !


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie niektórzy z Was zauważyli wcześniej, wystawiłem w dniu wczorajszym Hondę na sprzedaż.

Hmm... zaskoczył mnie fakt bardzo szybkiej reakcji klienta... i właśnie zostałem bez skutera.

Myślałem, że spokojnie jeszcze pojeżdżę sobie przez ten miesiąc i będę się mógł przeciskać w poznańskich korkach dojeżdżając codziennie do pracy...

Dzisiaj... a w zasadzie wczoraj, kilkanaście minut przed północą moja ukochana Honda odjechała do Warszawy.

Odnośnik do komentarza

Dziwisz się. Przy takim wyposażeniu i stanie i przy takiej cenie i tak długo stała :)

Szkoda, ale na pewno masz coś w zanadrzu co nas zadziwi.

Odnośnik do komentarza

Nic nie zdziwi... nie zdziwi...

Żeby zdziwiło, to bym musiał chyba wygrać w Lotto.

A tak propo... W Trzcińsko Zdrój trafiłem tylko dwie"jedynki", a to zdecydowanie za mało.!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Miśku, gratuluję szybkiej transakcji - ja też czułem, że to bardzo krótko będzie trwało. Masz już na oku coś, o czym rozmawialiśmy w Prorze, czy jednak zmieniłeś plany?

Odnośnik do komentarza

Spalanie wyjdzie w praniu, a jej wielkość podawana jest różnie od osoby testującej. Średnio w artykułach wyszło 5,4l/100km.

Africa Twin jest już w automacie :)

Misiek na pewno wybierze taki sprzęt żeby pasował idealnie do zada :D :D :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

SW/SW-T 400/600 nie ma bezpośredniego następcy... niestety.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Misiek , nie becz - ja w zeszłym sezonie też sprzedałem Hondę, ale zaraz kupiłem następną i cieszę się dalej bezawaryjną jazdą :).

Odnośnik do komentarza

Hmmm... Ten temat też się zrobi zaraz prawie o wszystkim.?

Sprzedałem Hondę i kupiłem następny maxi-skuter. Dzisiaj odebrałem dowód tymczasowy i tablicę rejestracyjną.

Skuterek odbieram w czwartek...

Wieczorem pojawi się jeszcze nowa miniaturka w mojej stopce.!

Odnośnik do komentarza

No to na spotkaniu będziesz nowym nabytkiem????

I tym optymistycznym akcentem proponuję zamknąć temat.

A po Hondzie pozostały tylko dobre wspomnienia i setki zdjęć...

Odnośnik do komentarza

W instrukcji użytkownika masz podane zasady docierania nowego motocykla, które dotyczą również maszyn po remoncie generalnym. Dla skuterów bez obrotomierza zazwyczaj podane są zalecenia dotyczące stopnia odkręcenia manetki gazu i nieprzekraczania określonej prędkości. Jeżeli nie masz takiej instrukcji oryginalnej, to zazwyczaj do starszych modeli są one bez problemu dostępne w sieci.

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę... Oooooo... coś ciekawego pewnie dopisano w moim temacie czyli :"Sprzedałem Hondę", coś o mojej byłej Hondzie. Już się ucieszyłem !

A tu ? Hmm... nie, nic z tego, to nie o mojej Zacnej Hondzince...

 

Przemo! Podejrzewam, że nie ma tutaj na forum bardziej doświadczonego skuterzysty niż TY !

Chyba nikt nie przejechał kilka razy równika, co Ty na każdym ze swoich poprzednich skuterów !
Jeśli nie jesteś głuchy (a wiem nie jesteś !) to dasz sobie radę właśnie na słuch ! Nikt bardziej nie zna twoich skuterów niż Ty.

Do ok. 500-600km docieraj ruszając płynnie i wolno rozpędzając gdzieś do ok. połowy obrotów. Nastepne 500-600 km do 75% obrotów maksymalnych silnika.

I podstawa: DOCIERAĆ W MIEŚCIE, absolutnie nie na trasie. Na trasie to żadne docieranie !

Silnik i docierane podzespoły muszą pracować na różnych obrotach (pilnując oczywiście tych maksymalnych), a zakorkowane miasto, pełne skrzyżowań nadaje się do tego idealnie. Powodzenia !

Pamiętaj o wymianie oleju i filtra po tych 1000 km...

Odnośnik do komentarza

hmm... nie przeklinaj. Edytuj posta  usuń co trzeba !

Tyle jeździsz, a mylisz się Przemku. Uważam, że to raczej faceci cię pierwsi strąbią ! Kobitki są zdecydowanie bardziej tolerancyjne, niż faceci dla których auto jest przedłużeniem męskości.

Nie słuchaj tych co się nie znają ! Posłuchaj przyjaciela co ci dobrze radzi -i docieraj w mieście ! Ruszaj powoli, powoli się rozpędzaj i dalej jak pisałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...