Skocz do zawartości
Forum Burgmania

No i mamy czerwiec.


LWfilip

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Pogoda dopisuje, cieplutko i ogólnie miło. Śmiganko w pełni i mam nadzieję, że obejdzie się bez przykrych przygód.

Co do :beer: z okazji rozpoczęcia nowego miesiąca to wybieram się do Tolkmicka ( na zlocie tam jeszcze nie byłem) w piątek, więc może tam? Pozdrawiam :partytime:

Odnośnik do komentarza

Ano :) Chwilowo, moja przygoda ze skuterami się zakończyła. Od kilku lat, jak wiecie, śmigam biegowcem i dobrze mi z tym. Nie jest wykluczone, że jeszcze na takim zlocie się pojawię, ale jeśli tak to chciał bym tam zajechać czymś co odpowiadać będzie stylistyką takiej imprezki. Może kiedyś. Zresztą, na forum PanEuropean, jest coraz więcej ludzi którzy wcześniej użytkowali maxiskutery. Uważam, że to naturalna kolej rzeczy i nic w tym złego.Wesoło wspominam czas spędzony na skuterze ale chwilowo to nie moja bajka. Na swoją obronę napiszę, że z dumą i ciągle mam na kurtce naszywkę Burgmani i Aprilia. Obok Honda na jednym rękawie. I noszę te naszywki z dumą. Pozdrawiam LwG. :partytime:

Odnośnik do komentarza

Nawet mi to do głowy nie przyszło :)

Mój wywód przyda się może tym co czytają, widzą moje posty, ale spotykają mnie na żywo zbyt często.

Odnośnik do komentarza

Ha, Ha, Ha, Ciekawe kiedy to bedzie?? Ale kto wie?? Choć myślę, że akurat my to spotkamy się prędzej, przy okazji jakiegoś okolicowego kulanka :partytime:

Odnośnik do komentarza

Witajcie :partytime: dopiero dziś, po przerwie, wszedłem na forum. Widzę, że zabawa przednia i zwiedzanie i kulanie?? Towarzystwo wyborne to i zabawa przednia. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.

Ja też przed chwilką dojechałem. Dzięki za zajebiste spotkanko i kulanko. Po tych wszystkich winklach wszystko mnie boli.

Potem napiszę o mojej przejażdżce po Tatrach.

Odnośnik do komentarza

Siemka.

Ja też przed chwilką dojechałem. Dzięki za zajebiste spotkanko i kulanko. Po tych wszystkich winklach wszystko mnie boli.

Potem napiszę o mojej przejażdżce po Tatrach.

Witam

Ciekawe co też kolegę boli hi hi hi .

Mówiłem zostaw miśka w spokoju a ty co , że nie to teraz masz za swoje :lol1: :lol1: :lol1:.

Gonić motocyklem miśka po szutrowych drogach Bieszczad a teraz go boli hi hi hi .

Odnośnik do komentarza

Siemanko ja pomału dochodzę do siebie, ale było fajowe kolanko :-) dzięki wszystkim za to :-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ale niezle Polacy dzis zagrali, co?

PIęknie zagrali, naprawdę super. Aż przyjemnie było oglądać. Jedynie Milik powinien dostać w r ..... ale reszta super. W porównaniu do poprzedniego turnieju Euro 2012, to była po prostu przepaść.

Odnośnik do komentarza

W pierwszych minutach, pomyślałem sobie,, ile nam Niemcy nawtykają " ale się wybronili ;-)

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przyszły rok jest już w moich planach zajęty. Jeśli oczywiście wypali. A mianowicie. Z Sylwią planujemy już od roku wyjazd do Bułgarii przez Rumunie Trasą Ttransfogarską i pozwiedzać kilka miejsc związanych między innymi z Panem Drakulą. A Bułgaria jest miejscem docelowym na może dwie tylko noce. Powrót już w zależności od sytuacji.

To są moje plany na przyszły rok. A czy wypalą ???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...