Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Sandomierz


kostek

Rekomendowane odpowiedzi

Brzmi świetnie tylko pytanie kiedy chciałbyś to zorganizować?

W najbliższy weekend jadę na Route66 organizowane przez Selmena z tut. forum a pomysł wydaje mi się fantastyczny i będę wył jeśli nie uda mi się tam z Wami skoczyć.

Rozwinąłbym go jeszcze proponując spotkanie w Sandomierzu z grupą Rzeszowską może ?

Oni mają około 86km my około 110km Świetne miejsce.

Odnośnik do komentarza

Dobry pomysł Kostek popieram ,a Marcus bez obaw nie zostawimy cię musisz upamiętnić te chwile oile nie zapomnisz karty do kamerki :clapping:

Odnośnik do komentarza

No to odwiedzacie Sandomierz? Dla nas to rzut beretem i chętnie poznamy nowych skuteromaniaków. A potem można pokulać po rozległej okolicy. My jutro i tak i tak ruszmy z rana. Kierunek nam obojętny. Ostatnia niedziela to grubo ponad 500 km, więc nam kilometry niestraszne.

Niedziela rano. Cisza, Grupa lubelska chyba jeszcze śpi. My za chwilkę toczymy się do Kazimierza Dln.

Odnośnik do komentarza

kurcze, z chęcią bym się z wami spotną w Kazimierzu ale dzisiaj nie dam rady :/ obiecałem dzieciakom atrakcję :).

A w sobotę jadąc przed siebie, dojechałem do Annopola :) to już niedaleko was byłem :D

Odnośnik do komentarza

A może w ten weekend do Sandomierza byśmy polecieli albo do Zwierzyńca albo nad Zalew w Nieliszu ?

Kurcze, Wy planujecie a my tam jedziemy - nie zaglądając na forum. Wczoraj objechaliśmy Zwierzyniec (lody koło Młyna mniam). Potem odwiedziny browaru i przez Susiec powrót do domu. Super pogoda nie za ciepło nie za zimno. Tylko w grupie zawsze ciekawiej.

Odnośnik do komentarza

Kurcze, Wy planujecie a my tam jedziemy - nie zaglądając na forum. Wczoraj objechaliśmy Zwierzyniec (lody koło Młyna mniam). Potem odwiedziny browaru i przez Susiec powrót do domu. Super pogoda nie za ciepło nie za zimno. Tylko w grupie zawsze ciekawiej.

Nie moja wina, że jesteście bardziej zgrani bez forum.

Ale namówiłeś mnie jadę w niedzielę sam do Zwierzyńca chyba, że .... się ktoś z lubelaków przyłączy

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie wróciłem z krótkiej wycieczki z żonką po okolicy, także na dzisiaj mi wystarczy. Szkoda, że nie potwierdziłeś wcześniej to byśmy uderzyli na ten Zwierzyniec.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...