Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd grupy Warszawskiej na Burgmanię w piątek !


kazak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • padre

    7

  • kazak

    6

  • Jack

    5

  • Radek

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Rozmawiałem przed chwilką z kierownikiem z Kieleckiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych i stwierdził, że droga jest już otwarta i motocyklem przejedzie się spokojnie ;)

Pewni są jeszcze jakieś jednostronne przeloty, ale pozwiedzać nowość można ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

trasę omówimy jak się spotkamy. wcale nie chce mi sie jechać przez Radom ;-) lepiej wolniej a bardziej malowniczo ;-)

proponuję MC'Donaldsa w Jankach jako punkt zborny.

oczywiście można ustawić się na 12 ale ruszyć o 13 jak wszyscy dadzą radę dotrzeć na miejsce.

Czy ktos rusza z McDonalds w Jankach w piątek ok 12:00 albo o innej godzinie? Chętnie się przyłączę :-)

Odnośnik do komentarza

Ludziska, powiem tak, są osoby do przeloty z Janek i z Góry Kalwarii więc nie można powiedzieć, że wyjazd miał być z Janek a przeniósł się do Góry Każdy jedzie skąd chce i o której może ;P

Takie małe podsumowanie ;)

Góra Kalwaria na stacji Orlen ul. Grójeckiej. Zbiórka godz. 13:00

Jadą:

1-kazak

2-Darek

3-padre

4-Dunaj

5-Radek1_da

Oczywiście im więcej nas tym lepiej ;):pile:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie jedzcie droga bialobrzegi - przysucha! Objazdy! Szkoda czsu. Robory drogowe trwaja

Nie jedzcie droga bialobrzegi - przysucha! Objazdy! Szkoda czsu. Robory drogowe trwaja

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koncowka potworow - przysucha. Jest burdel z objazdami i jeszcze drzewa wycinaja

Da sie jechac alenie te objazdy mnie wkurzyly i do tego nie sa dokladne. Dacie rade tylko malo komfortowo jest.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

GrzechCnick twierdzi ze olal pierwsza tablice z info o objezdziei sie przbil alemusial bokamijechac. Nie wiemczy warto...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jeśli ktoś jedzie w pojedynkę to może próbować, ale generalnie odradzam przez Białobrzegi. Bo na odcinku Potworów aż nawet w samym Skrzyńsku zerwany jest asfalt i znaki zakazu wjazdu. Ja jechałem za dostawczakiem serwisu z Przysuchy to mi się udało fuksem. Większa grupa nie przejedzie bo policję wezwą drogowcy. Patrzyli na mnie tak z ukosa, że na zakazach jadę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

to podleć na 13 do Góry Kalwarii . bo plan pierwotny był z McD ale że praktycznie ta sama droga to stanęło na Górze...

Ok, dzieki. Zatem jestem na Orlenei w Gorze przed 13:00. Chetnie zabiore sie z wieksza ekipa. DO zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie będę zakładał nowego wątku i zapytam tu: jedzie ktoś jutro ? Sobota ?

Ruszam o 8.00 sobota ze stacji LukOil w Piasecznie przy Decathlnie.

Zapraszam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopaki pisali ze tam jest kiepsko bo remonty, objazdy itp.

Chcę pojechać na Radom i w prawo na Przysuchę. Ale mi jest wszyatko jedno. Acha ...... przelot do Radomia 140 przelotowa jak by co. :-)

Odnośnik do komentarza

Szanowni jakieś propozycje wspólnego wyjazdu? Może kontynuacja z poprzedniego roku?

Spotkanie w piątek Orlen Góra Kalwaria około 12~13 do ustalenia.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...