Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Motocyklowy Dzień Dziecka 05.06.2016


MopsX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Fajna akcja :) jedziemy ??

https://www.facebook.com/events/271362746540414/?active_tab=highlights

Jak ktoś nie ma Facebooka :) pod spodem opis:

Drodzy Motocykliści i Motocyklistki,

Nadchodzi czas aby pomyśleć o najmłodszych, szczególnie tych chorych, najbardziej potrzebujących. Podzielmy się naszą pasją z dziećmi ze szpitala USD w Lublinie, przywieźmy im radość.

Aby podtrzymać tradycję zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu, które odbędzie się w dniu 05.06.2016 r. Specjalnie na tę okazję przygotowujemy dla dzieci różne atrakcje oraz paczki. Jak co roku liczymy na Waszą liczną obecność i wsparcie.

Zgodnie z planem zbieramy się na placu zamkowym, gdzie odbędzie się dodatkowa zbiórka prezentów dla dzieci. Następnie dzięki uprzejmości i wsparciu policji przejedziemy razem ulicami miasta w kierunku szpitala. Na miejscu, zarówno na placu przed szpitalem jak i w auli udostępnionej specjalnie na tę okazję, będą miały miejsce pokazy i zabawy dla dzieci oraz wręczenie upominków.

Sukcesywnie będziemy dodawać informacje o planowanych atrakcjach, trasie parady oraz sponsorach akcji.

Jeżeli chcielibyście przyłączyć się do organizacji i wnieść dodatkowe pomysły - zapraszamy.

Jeżeli ktoś chciałby przekazać zabawki lub książki dla dzieci to można je zostawiać w INTERMOTORS oraz w EXTREME.

Pozdrawiamy - LWG

Odnośnik do komentarza

No właśnie gdzie? Ustalmy miejsce żeby potem się nie szukać. Może Mac przy Makro? Albo jakieś inne propozycje. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza

Może być Mac przy makro acz kolwiek wydaje mi się że to będzie tego dnia miejsce wielu spotów :) mam nadzieje że miejsce znajdziemy :)

Odnośnik do komentarza

No niestety źle policzyłem. Okazało się że 35km rowerem po Roztoczu + biesiada po pedałowaniu + % nie dają się tak szybko usunąć jak samo zmęczenie.

Wolałem nie ryzykować i dopiero wieczorem gdzieś tam pojechałem. Szkoda

Odnośnik do komentarza

Biesiada po pedałowaniu brzmi... ciekawie :D

Sry nie mogłem się oprzeć :P żeby to napisać :D

Artur pomyliłeś biesiadę z bunga bunga czy tak to się skojarzyło :photo:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...