Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Rozpoczęcie sezonu w Bielsku Podlaskim


jaro_4setka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy już ktoś wie kiedy w tym roku otwarcie w Bielsku?

Prawdę mówiąc ja już kilka kilometrów dziś zrobiłem i liczę na kilka jutro.

Odnośnik do komentarza

Siemka. W tym roku SYNCHRONIZACJA 2017 w Bielsku odbędzie się 6 maja. Ja jutro wybudzam swoje 2oo i parę kilometrów pewnie też nawinę.

Odnośnik do komentarza

jazbychu rozpoczęcia sezonu są co rok a wesela syna chyba tak często się nie zdarzają, wiec nie bierz do głowy tylko "gotuj" się do imprezy:). A  ja  odpaliłem skuta, który zimował na zewnątrz i chyba przezimował bo udało się odpalić i zrobić małą pętelkę wokół komina

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, CZARO napisał:

Jaro a ty się wybierasz ??

 

Jeszcze nie wiem, jak nie będę miał innych planów, to się przyjadę mamy niedaleko... 

Odnośnik do komentarza

Zapraszam ,zapraszam do dalekiego Bielska na SYNCHRO 2017- choć mnie prawdopodobnie nie będzie na tej imprezie, ponieważ nie zdążę wrócić z moto-majówki na Bałkanach.

Odnośnik do komentarza

no gadać pany ..mi orlen pasuje.. ale oczywiście jadę jak nie będzie padać,nie chce mi się na mokro takiej imprezy odbębniać....jak sucho to temperatura mi nie ważna więc orlen mi pasi jaka godzina ?? , no i nie wiem czy moja młoda się wybiera bo wtedy może inna traska ,a na pewno prędkość przelotowa będzie inna bo ona na 125 gania

Odnośnik do komentarza

9:00 trochę za wcześnie :)

Bardziej pasuje mi 10:00. Zajedziemy spokojnie w godzinę i będzie jeszcze czas do wyjazdu parady. Jeśli oczywiście większość będzie za 9:00 to się dostosuje ;)

Odnośnik do komentarza

jak nie będzie padać to mi jest obojętnie 9 czy 10 ..tam zbiórka od 9-11 od 11 msza...ja na mszę nie muszę gonić ;) więc i 10 mi styknie choć do bielska w 30-40 minut można dojechać z tego orlenu także luz..

Odnośnik do komentarza

pany żeby nie robić burdlu :)  orlen 10:00   ,ja jestem jak nie pada. do zobaczenia.paka

 Jaro też potwierdził jak będzie pogoda na 10

 

Mam nadzieję że będzie trochę  skuterów od nas !!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza

no to się uśmiałem hehe :) ....Jaro i Adam dzięki za naprawdę fajną mimo że krótką ,ale naprawdę fajną przejażdżkę ...miło się śmigało a i pseudo zawody po trasie się odbyły na przyśpieszenia...było fajnie miło i ciekawie..do zobaczenia   :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...