Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SPOTKANIA OKRESOWE?


ac3

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam w niedzielę na wspólne kulanko. A tak po za tym to fajna maszynka Paulek. Kiedyś też sobie taką zapodam. Zawsze chce się mieć coś większego. Pozdrawiam. Staszek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sebek MAX

    16

  • ac3

    13

  • stiv11

    6

  • Marek Leśniak

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Paulek ten sokół to w Mizerów bo jutro mam zobaczyć u niego yamahe majesty.Czy gościu jest w porządku Pozdrawiam Sebastian

Odnośnik do komentarza

No i kupiłem u tego gościa YAMAHĘ MAJESTY 400 Z 2010 :horse:

Za nie długo do was dołączę jak zdam prawko :msn-wink:

POZDRAWIAM

SEBASTIAN

Odnośnik do komentarza

Panowie, dalej draze temat spotkan grupy opolskiej. Nic nie zostalo ustalone.Teraz rozpoczynja sie wakacje, proponuje rozpoczac cykliczne spotkania od wrzesnia. Moze ten rok bedzie krotki, ale od czegos trzeba zaczac :)

Odnośnik do komentarza

No już myślałem że znowu będzie jakiś zastój w Opolu. :frusty:

Trzeba zorganizować jakieś spotkanie chodzby wypić kawę WSPÓLNIE. :clapping:

Może ktoś ma jakąś propozycję. :lightbulb:

Atak z innej beczki zdałem teorie a teraz czekam na egzamin praktyczny, najbliższy termin to koniec czerwca.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie, Paulek masz racę po teście problem spadł jak kamień z serca. A maszyna stoi w garażu i kusi, trochę jeżdzę tak blisko bo wytrzymać nie mogę, ale ja zdam to się przejedziemy w trasę może Słowacji raj http://www.wiecznatulaczka.pl/slowacki-raj-informacje-praktyczne/ :photo:

Jeszcze raz dzięki za wsparcie. :Jumpy:

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Drodzy towarzysze chciałbym oznajmić że zdałem dzisiaj prawko :Jumpy: .

Normalnie chyba się upiję. Teraz czekam aż mi je wydadzą.

Jak je dostanę to musimy się gdzieś razem pokulać.

Jeszcze to do mnie nie do chodzi ale zdałem prawko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja yamaszka nie może się doczekać kiedy ją dosiądę. :horse:

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratuluję, też wspominam ten niesamowity dzień. Żona mi wytykała, że w dniu ślubu nie byłem tak szczęśliwy, jak wtedy, po egzaminie :D.

Czekanie na dokument doprowadzało mnie do szału ;). Trzymaj się w tym trudnym okresie oczekiwania :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dziękuję panowie,faktycznie okres oczekiwania doprowadza do szału.Ale to tylko oczekiwanie na wydanie.Jak się spotkamy wszystkim stawiam.Może byśmy z tej okazji za ok dwa tygodnie jak dostane prawko gdzieś się pokulali była by okazja oblania prawka Pozdrawiam Sebastian

Odnośnik do komentarza

Siema siema Seba! Gratulacje. Dobrze ze masz to juz za soba bo jest to nerwówka i nie ma jak to jazda na pełnym legalu. No to pokulamy. Pozdrowionka. Staszek

Odnośnik do komentarza

Drodzy koledzy jutro (07.07.2016) odbieram prawko i chciałbym zaproponować jakiś wyjazd 16.07 może pojedziemy na tą elektrownie wodną w Czechach http://www.czechtourism.com/pl/c/dlouhe-strane-powerplant/ przy pierwszym podejściu z Darkiem i Markiem nie daliśmy radę głównie z powodu pogody.

Czekam na wasze propozycję na mój dziewiczy rejs macie większe doświadczenie.

Pozdrawiam

Sebastian

Odnośnik do komentarza

Sebek bardzo chetnie pojade ale 17.07 bo 16.07 rano wioze rodzinke na lotnisko. Z tego co wiem to Marek bedzie na urlopie pod Tatrami to też odpada. Bedziesz miał chwilę zadzwoń to sie zgadamy. Pozdrawiam wszystkich. Staszek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...