Skocz do zawartości
Forum Burgmania

kultura - nie samym chlebem...


wd40

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy i Koleżanki, a może zażylibyśmy trochę wyższej kultury? Mamy na myśli jakieś wspólne wyjście do teatru. Czy ktoś może coś załatwić np. jakąś komedię w Teatrze Polskim? może to być takie spotkanie rodzinne. Jak się orientujemy, to są duże problemy, żeby dostać bilety (?) od ręki... Pleciuga może być, ale od wewnątrz! Może ktoś ma w sobie żyłkę KO, dzisiaj tzw. animatora czasu wolnego? Prosimy o bardzo poważne potraktowanie tematu. Pozdrawiamy Jola i Waldek. :group:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kilka razy Arek Wooferai proponował bilety na spektakle do Teatru Polskiego - korzystałem i kupowałem od Niego. Jeśli jesteście zainteresowani to proponuje skontaktować się z Arkiem telefonicznie lub mailowo.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Urbi, ale to chodzi o to, żebyśmy bandą zachodniopomorską poszli! :) Fajny pomysł, choć ja na razie nie za zbytnio...

Na początku lipca kończą się wizyty w Matrixie, może wtedy trochę więcej zaangażuję się w nasze życie.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Urbi, ale to chodzi o to, żebyśmy bandą zachodniopomorską poszli! :) Fajny pomysł, choć ja na razie nie za zbytnio...

Na początku lipca kończą się wizyty w Matrixie, może wtedy trochę więcej zaangażuję się w nasze życie.

Artur, domyśliłem się idei tego tematu, i podałem Arka, jako osobę do kontaktu, bo Jego żona ma co jakiś czas możliwość zakupy tańszych biletów i chyba większej ilości... Sam nie raz kupowałem od za Ich pośrednictw 4 a nawet 6 biletów i spotykaliśmy się potem na spektaklu w Teatrze Polskim.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
(...) Jeśli jesteście zainteresowani to proponuje skontaktować się z Arkiem telefonicznie lub mailowo.

To źle zrozumiałem Twoje intencje :) Myślałem, że jest to porada dla Waldka, żeby zadzwonił jak chce ;)

Odnośnik do komentarza

Koledzy, jednak musimy liznąć tej kultury, proszę żeby ktoś zaczął robić listę chętnych, jeden z naszych kolegów pewnie jest chętny bo widziałem jak podniósł rękę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...