Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Który największy ?


Gość Ziemniok

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ... chyba największa w?ród 125 jest Aprilia Atlantic która waży wraz z płynami ok 180 kg :) i optycznie też jest większa od majesty i madisona a z osi?gami nie jest tak najgorzej w miarę ładne i równę przyspieszenie i v-max oscyluj?cy około licznikowych 110-120-130 km/h (zależnie od pogody, stanu i nachylenia drogi i sprzyjaj?cych wiatrów :lol:) a bior?c pod uwage masę pojazdu oraz to że do?ć skutecznie spowalnia go pęd powietrza ... Nie jest Ľle

Spalanie ok 3,5 - 4l na 100km ... też chyba największe w?ród 125 :)

No i chyba dlatego mi się spodobała :)

EDIT:

Jeżeli chodzi o prowadzenie to niestety czasami czuć masę Atlanty ale w korku i z przeciskaniem raczej nie ma problemu. Pozatym wypady po ok 200-300 to raczej żaden problem ... wczoraj zrobiłem sobie przejażdżkę ok 150km i żadnego zmęczenia :P

Z reszt? do Katowic mam 15km ... można się spotkać no i zapraszam na nasze forum :)

Odnośnik do komentarza

Witam,

Ja mogę polecić Suzuki Epicuro 125 - waga ~140kg - skuter nie wygl?da na małego - je?li chodzi o osi?gi to V-max ~ 120 km/h - spalanie 3,5 -4,2 l/100km. Prowadzi się przyjemnie - nie ma problemu z przeciskaniem się w korkach - daje radę również z plecakiem. PrzejeĽdziłem takim sprzętem ostatni sezon i mogę ?mieło polecić. Nadaje się również na niedługie wypady poza miasto do ~ 100 km.

Odnośnik do komentarza

W tej pojemno?ci posiadałem 4 motocykle, a 3 to były skutery (Itlajet Jupiter, Hexagon, formula 125).

I muszę przyznać że Jupiter jest bardzo duż? 125-tk? jest większy od hexagona, pojemny schowek, ogromna kanapa ogólnie duży skuter jak na swoja pojemno?ć. Osi?gi wręcz rewelacyjne (jak zawoziłem go do Czeladzi to z budzika nie schodziło 125 - 130km/h). Spalanie bardzo fajne ( 3.5-4L ).

Prócz skuterów które posiadałem uważam że Madison jest duży i jest sporo miejsca na nogi choć nie jeĽdziłem.

Co do Atlantica to tylko moge się wypowiedzieć o pojemno?ci 500 :lol: Atlante 125 widziałem tylko w Bielsku w salonie Aprilii i też do małych skuterów się nie zalicza ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hehe no to mnie ładnie skuterek zaskoczył..

Jak sprawa z burgmanem wygl?da co do wielko?ci?

PCX masz moze jakie? linki lub swoje zdjęcia na Twojej aprilii ?

No i podaj swoje wymiary żebym miał jakie? odniesienie :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Najszybszy bedzie na pewno hexagon 180 2T, choc nie bedzie najwiekszy. Pytanie jak bedzie jezdzil Uhatek 200 mimo 4T gabarytami bedzie spory, osiagami powinien tez byc nie zly, nie mozna oczywiscie zapominac o YP180, tez spory i tez calkiem szybki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...