Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Poznań - 23/04/2016 Otwarcie Sezonu Motocyklowego


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję spotkanie na LOTOSIE - Rondo Śródka godz. 9:45, sobota 23/04/2016.

Hmm... Każdy ma swoją imprezę w mieście: biegacze robią korki, rowerzyści robią swoje korki,

to dlaczego i my mamy nie zrobić dwa razy w roku (na rozpoczęcie i zakończenie sezonu) ?!

Obowiązkowa impreza dla motocyklistów -TRZEBA SIĘ POKAZAĆ W MIEŚCIE, aby kierowcy samochodów wiedzieli,

że zaczął się sezon motocyklowy. Aby pamiętali, że trzeba włączać kierunkowskazy, że trzeba patrzeć w lusterka... aby pamiętali o nas !!!

run%20001.jpeg

Odnośnik do komentarza

Czyli coroczne (co półroczne) ostre kontrole na rogatkach tzw. łapanka. Czyli parada bez żadnej pomocy ze strony Policji. Pilnuj się bo jak przejedziesz na czerwonym jadąc w paradzie mandat murowany, bo stoją i czekają na to. Byłem i widziałem. Byłem kilka razy. Coś tam w Poznaniu Komendant się nie udał?

Odnośnik do komentarza

Czyli coroczne (co półroczne) ostre kontrole na rogatkach tzw. łapanka. Czyli parada bez żadnej pomocy ze strony Policji. Pilnuj się bo jak przejedziesz na czerwonym jadąc w paradzie mandat murowany, bo stoją i czekają na to. Byłem i widziałem. Byłem kilka razy. Coś tam w Poznaniu Komendant się nie udał?

W zeszłym roku na zakończenie sezonu wszyscy jechali na czerwonym a policja obstawiała skrzyżowania tak że nie wiem kiedy to tak było jak opisujesz.

Odnośnik do komentarza

Ostatnie zakończenie szczerze powiedziawszy było takie ja w końcu powinno być dlatego takie akcje o których pisze Dreku nie miały miejsca w KOŃCU ale wcześniej takie numery odchodziły.

Mnie nie będzie z Wami bo jadę na imprezę do Rynii - życzę Wam i sobie dobrej pogody.

Odnośnik do komentarza

Czyli coroczne (co półroczne) ostre kontrole na rogatkach tzw. łapanka. Czyli parada bez żadnej pomocy ze strony Policji. Pilnuj się bo jak przejedziesz na czerwonym jadąc w paradzie mandat murowany, bo stoją i czekają na to. Byłem i widziałem. Byłem kilka razy. Coś tam w Poznaniu Komendant się nie udał?

To co opisujesz było gruuuubo kilka lat wcześniej i wtedy faktycznie Policja ogłosiła, że nie ma parady i jej nie zabezpiecza !!!

Ale i tak większość motocyklistów na złość Policji pojechała...

skutki były nieciekawe włącznie (podobno) z jakimś wypadkiem ?

W połowie tej parady zrezygnowałem. !

Takie cuda więcej się nie powtórzyły ! I zawsze parada jest zabezpieczona profesjonalnie przez Policję na wszystkich skrzyżowaniach !

Hmm... Drek, co jest ? kontroli się boisz ???

Kontrole były, są i będą... i bardzo dobrze ! Niech wyłapią wyrywkowo tych co nie mają uprawnień lub sprzęt jest niesprawny. Popieram takie akcje.

Zapraszamy na poznańskie rozpoczęcie ! Hmm... my w Gnieźnie byliśmy !

Odnośnik do komentarza

Jakoś nigdy nie bawiło mnie stanie i czekanie.

Odpuszczam zawsze otwarcia, zamknięcia, parady, srady.

Przyjedź. Przyjedź !

Pogadamy...

Z Navigatorem zawsze urywamy się gdzieś w centrum i jedziemy w jakieś miejsce obgadać ciekawsze tematy i plany na kolejne wyjazdy...

Odnośnik do komentarza

Ostatnie zakończenie szczerze powiedziawszy było takie ja w końcu powinno być dlatego takie akcje o których pisze Dreku nie miały miejsca w KOŃCU ale wcześniej takie numery odchodziły.

Mnie nie będzie z Wami bo jadę na imprezę do Rynii - życzę Wam i sobie dobrej pogody.

W zeszłym roku 2015 łapanki były na rogatkach. To kto z Was był? Misiek byłeś? Nie wiem jak parada bo po tym jak wlepiali mandaty więcej nie pojechałem ale wtedy jeszcze Majkel miał 2oo, które zamienił na Smarta od Cappo :) Coś mi tu opowieści podajecie.

Odnośnik do komentarza

Byłem na zakończeniu i otwarciu w zeszłym roku i jakoś mnie nikt na rogatkach nie ustrzelił. Przejazd to jedno a latanie późniejsze to już inna sprawa - w końcu nie masz dyspensy na całodniowe łamanie reguł - umiar zawsze wskazany.

Jak koś lubi latać to na lotnisko albo jak zawsze gorąco zachęcam a tor - są w końcu wolne wjazdy na Tor w Poznaniu i można sobie polatać i się bezpiecznie czegoś nauczyć (http://www.aw.poznan.pl/). Najbliższa możliwość pojeżdżenia sobie na Torze pod okiem instruktorów to 09-10.05.br

Odnośnik do komentarza

Byłem na zakończeniu i otwarciu w zeszłym roku i jakoś mnie nikt na rogatkach nie ustrzelił. Przejazd to jedno a latanie późniejsze to już inna sprawa - w końcu nie masz dyspensy na całodniowe łamanie reguł - umiar zawsze wskazany.

Jak koś lubi latać to na lotnisko albo jak zawsze gorąco zachęcam a tor - są w końcu wolne wjazdy na Tor w Poznaniu i można sobie polatać i się bezpiecznie czegoś nauczyć (http://www.aw.poznan.pl/). Najbliższa możliwość pojeżdżenia sobie na Torze pod okiem instruktorów to 09-10.05.br

Również byłem na zakończenie z Miśkiem i Navigatorem i takiego zdarzenia nie widziałem na rogatkach jak jechałem do domu.

Odnośnik do komentarza

Przyjedź. Przyjedź !

Pogadamy...

Z Navigatorem zawsze urywamy się gdzieś w centrum i jedziemy w jakieś miejsce obgadać ciekawsze tematy i plany na kolejne wyjazdy...

Nie przyjadę. W weekend piję. Jak zawsze. Dzisiaj pogadamy :)

Odnośnik do komentarza

ja też wielkie dziękuję za spotkanie. planowalem że z Wami pojadę na jedzonko ale w ostatniej chwili zrezygnowalem. i dobrze bo zanim wrocilem do domu to byla juz 13! jakbym pojechał z wami to nie zdazylbym zjeść i pewnie bym się musiał urwać.

i jeszcze jedno. przejechalem praktycznie do konca parady i mogę powiedzieć że dopóki jechaliśmy razem to było fajnie. jak się urwaliście przed glogowską to dalej juz tylko nuda. następnym razem, jeśli nie pojadę z synkiem to zarezerwuję więcej czasu.

człowiek to jednak zwierzę stadne. w grupie raźniej.

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza

A tu pare fotek z rozpoczęcia sezonu Poznań 2016ba55ebcf8303e2c4e2b5ba0187ba112f.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

1c3247696ce9b94257c8bf37e0e63adc.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

6ea15cf3ad1b85086378b651b419d876.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

0fd7d8dd9b6dfa096476c382ea4b30b4.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

1a6c41d15f3767994c5c55962f3a068c.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

e6b4871b640eddf8e8242d336fc535c2.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...