Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Przejażdżki grupy lubelskiej


toMMasz

Rekomendowane odpowiedzi

Nasz sobotni spot zakończył się taką oto mikrotraską - odprowadziliśmy z Erwinem Sylwestra pod lotnisko, dalej poleciał sam. My powróciliśmy do City, ślad jest do miejsca, gdzie byliśmy we dwóch. Potem już każdy w swoją stronę...

To jest link do pobrania pliku trasy a to jest link do darmowego podglądu na mapie.

Odnośnik do komentarza

Dobrze byłoby dokumentować nasze spoty i miejsca w których się pojawiamy jakimiś fotkami. Jest tyle miejsc które możemy pokazć na forum. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

Jestem za a nawet przeciw. ..

Pozdrawiam z Austrii

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Marcus gada jak polityk! Już dokonał anschlussu i teraz będziemy mieli spoty na Mariahilferstrasse, też przy MakDonaldzie...

Odnośnik do komentarza

zgrabnie zaadoptowana nazwa ulicy,ale co z tą Radecznicą, byłem w zeszłym roku przez chwilę w niedzielny poranek pod Biłgorajem, teraz śmignął bym do Radecznicy ale mam obawy,mój podręczny prognostyk pogody na niedzielę zapowiada deszcz a ja jestem ciepło-lubny

Odnośnik do komentarza

z tego co wiem to imprezka zaczyna się w Zamościu na Rynku,a do Radecznicy przewidywany przyjazd na godz 17- tą ,potem brumbrum wkoło kościoła i balanga za urzędem gminy,tyle w sobotę o niedzieli nie pisze bo będzie lało od samego rana.Na jutro temperatura jest znośna, ale wiatr urywa dzisiaj głowę,jeśli jutro będzie tak samo to ja rezygnuję

Odnośnik do komentarza

Chyba się pogubiłem. Mówimy o sobotnim spocie w Lublinie? Czy o Radecznicy? Jeśli o Radecznicy to o tym jest drugi temat. Chyba że jestem w błędzie.

Panowie czy jutro robimy jakiś spocik w Lublinie na Puławskiej? Czy E tam?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...