Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Prawo jazdy we Wrocławiu


kowalik

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

Mam pytanie odnośnie kursu na prawko.

Od roku jeżdżę Burgmanem 125 i jak było do przewidzenia zaczęło czegoś brakować. Postanowiłem zrobić prawko na A i kupić coś wiekszego (pewnie będzie to Burek 400). I tu jest pytanie do Was: lepiej znaleźć jakiś szybki i tańszy kurs, byle zdać egzamin czy poszukać renomowanej szkoły jazdy, dołożyć kasy, czasu i zrobić prawko powoli ucząc się jazdy na dużym motocyklu.

Jak coś to jaką szkołę we Wrocławiu możecie polecić?

Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

[....] poszukać renomowanej szkoły jazdy, dołożyć kasy, czasu i zrobić prawko powoli ucząc się jazdy na dużym motocyklu.

Zdecydowanie. Przyjęło się mówić, że kursy są do kitu i uczą zdania egzaminu a nie jazdy, ale z własnego doświadczenia powiem Ci, że to nie są godziny stracone. Warto zapisać się na kurs w renomowanej szkole i porządnie przećwiczyć wszystkie manewry i miasto. Może to zaoowocować zdanym egzaminem za pierwszym razem, oszczędnością pieniędzy (egzaminy są drogie), czasu i niepotrzebnego stresu.

Jeśli chodzi o wybór szkoły, niech inni Koledzy się wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza

Sam jeździłem najpierw kilka sezonów na 50/80 Kymco Grand Dink. Poszedłem do fachowców i zdałem prawko motocyklowe za pierwszym razem. Moim zdaniem warto zainwestować w bezpieczeństwo czynne przy tej okazji. Są też dodatkowe kursy, gdzie śmigasz własnym sprzętem i pod okiem doświadczonych instruktorów uczysz się prawidłowych nawyków i ogólnie rzecz biorąc nie robienia głupot na drodze. Papcioch był na czymś takim i z tego co pamiętam to bardzo sobie chwalił postępy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...