Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ratuj Warszawo!


padre

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

Ratujcie Ludziska! Czy ma ktoś z Wawy prostownik do aku żelowych? Pada mojej serduszko... Niestety brak mamony skłania mnie do tego wołania o pomoc... Chłopaki, pożyczta!!! Tylko na 48h, ratujcie!!! Codziennie rano odpalam z kabli:( Mam prostownik, lecz on jest do zimowania i ładuje tylko do 75%, a jemu potrzeba 100... Ratunku...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jeśli po ładowaniu, teoretycznie 75% aku nie daje wystarczającej mocy to raczej żadna inna ładowarka nic tu nie pomoże. Aku trupex niestety...

Odnośnik do komentarza

75% daje radę, lecz zimne noce robią swoje, na aku troszkę się znam i jak dostanie to serducho kopa to pewnie wystartuje. Winne były dodatki podłączone do aku, a nie do stacyjki... LENISTWO...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ale jeśli już odpalisz i jeździsz cały dzień to następnego dnia rano powinien także gadać.

Albo coś z poborem prądu, ładowaniem albo aku trup. Nadal twierdzę, że inną ładowarką niewiele uzyskasz.

Odnośnik do komentarza

Witam kolego możesz spróbować ładowarkę CTEK ma a taką czynność recond może da się zregenerować aku, spróbować nie zaszkodzi pozdrawiam

No tak tylko nie zrozumieliście mego wołania... poszukuję prostownika do żelówek...

No ale jeśli już odpalisz i jeździsz cały dzień to następnego dnia rano powinien także gadać.

Albo coś z poborem prądu, ładowaniem albo aku trup. Nadal twierdzę, że inną ładowarką niewiele uzyskasz.

I o to chodzi... cały dzień to ja pracuję a Myszka stoi...... i serducho pada....

Odnośnik do komentarza
Padre, ja mam taki z Lidla:

ladowarka-lidl-1.jpg-nggid03316-ngg0dyn-600x400x100-00f0w010c010r110f110r010t010.jpg

Jak Ci się nada, to mogę pożyczyć.

Pozdro,

Danił

Dzięki! Poszedł priv

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No do żelówek to właśnie jest CTEK lepszego chyba nie znajdziesz.

Ale fakt, jak się jeździ cały dzień i na drugi nie odpala to kiepsko, mój też tak miał jak kupiłem motocykl, choć sprzedawca mnie poinformował że aku jest do d.py.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Coś mi się wydaje że samo ładowanie nie pomoże wiele (ale i nie zaszkodzi). Poodłączaj te odbiorniki przed stacyjką!

Odnośnik do komentarza

Coś mi się wydaje że samo ładowanie nie pomoże wiele (ale i nie zaszkodzi). Poodłączaj te odbiorniki przed stacyjką!

Jutro siadam i walczę z instalacją. Doczytałem, że aku żelowe padają bardzo często zimową, piękną porą :( I to chyba się stało:( Napięcie spada do 11,2V więc do umieralni trzeba go oddać ;( Także sorrki za me poprzednie uwagi, ale tylko niektóre ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...