Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Poszukiwany życzliwy mieszkaniec Piły!


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jak w temacie,szukam mieszkańca Piły ,który może coś powiedzieć o firmie ITALMOTO KOMIS.Mają tam duży wybór skuterów,w różnych cenach.Chodzi o to,że mieszkam w Poznaniu a więc 100 km w jedną stronę.Być może znajdzie się na forum ktoś kto mieszka w Pile i zechce podjechać i obejrzeć te skutery w naturze,bo na zdjęciach i w opisie wszystkie piękne i zadbane.Wiem z doświadczenia,że nie zawsze zgadza się to ze stanem faktycznym.Interesują mnie skutery 250-400 ccm,w cenie do 6-7 tys.Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w tej sprawie,będę bardzo wdzięczny. A może ktoś w tym komisie kupował skuter,i mógłby się wypowiedzieć na temat tej firmy.

Odnośnik do komentarza

Witam,brałem u nich już 3 szt ,trzeba podjechac i obejrzeć ,jest bardzo duży wybór 50 szt.Można cos wybrać .skutery nie picowane raczej przebiegi realne.

Odnośnik do komentarza

Ja z kolei po zdjęciach śmiało mogę powiedzieć, że ten asortyment już mi się podoba.Kolejny plus to w jednym miejscu jest w czym wybierać. To, że wizualnie odpicowane tylko na plus. Nie kręcą mnie oferty typu "tu i tam braki w plastikach, ale nie ma to wpływu na ..." , lub zdjęcia wykonane po zmoczeniu skutera wodą i do tego kiepskiej jakości zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dlaczego tam jade ? bo nie moge uwierzyc w tutejszy burgmaniacki test tego modelu ze jest taka kiepska , no poprostu nie wierze , jak nie sprawdze to nie uwierze :)

I słusznie. To znakomity skuter - śliczny, dynamiczny, prawie bezwibracyjny (moja 2-garowa SW-T więcej wibruje), cichutki, ze świetnymi hamulcami, ze znakomicie zestrojonym napędem, który startuje bez żadnych zwłok typu AN400 czy YP400 itd. Osiągi na poziomie Xmaxa 250, sprawdzone osobiście - z rolki, ze startu zatrzymanego itd. Vmax licznikowy to 140 km/h, przelotowa 110 do 120 km/h. Do miasta i okolicy - super sprzęt. Oczywiście, ten skuter nie jest pozbawiony wad (brak hamulca postojowego, podświetlenia kufra oraz jego kształtu, kąta nachylenia podestów), ale z pewnością nie jest KIEPSKA. Dlatego warto, żebyś ocenił osobiście i nie sugerował się jedynie testem Smoka Wawelskiego, gdyż wielu użytkowników NSS300 ocenia ją znacznie wyżej od autora testu.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie italmoto, ja brałem mojego spidermaxa. Wybor mają duży, na zdjęciach nie widać rys, zużytych tarcz hamulcowych a także jak pracuje silnik. Po za tym użycie do fotografowania dobrej lustrzanki sprawi że owy towar będzie wyglądać jak nowy... Skutery w tej firmie jak pisał @bob nie picowane sprzedają taki jaki kupują w Italii.

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...