Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czy jedzie ktoś do Częstochowy na rozpoczęcie sezonu i kiedy.


PAW_KOR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PAW_KOR

    15

  • krzysiu

    13

  • Julo

    12

  • Volvo

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie miejsce tu na rozwijanie tematu. Ale może, w związku z listami episkopatu, masowymi protestami kobiet, i kontekstem zaostrzania ustaw...

Lepiej, w tych okolicznościach dalej niż bliżej miejsc kultu być?

Odnośnik do komentarza

Cytat ze strony zlotu:

"Do wszystkich „komentatorów”, którzy za wszelką cenę chcą nasze działania wpisać w konflikt, którego nie ma !

Informujemy, że 10 kwietnia 2016 roku odbędzie się „Motocyklowy Zjazd Gwiaździsty do Częstochowy„, który jest naszym spotkaniem motocyklistów inaugurujących kolejny sezon. Nikomu nic nie zawłaszczyliśmy, nie działamy na niczyje”zlecenie”, nie uprawiamy prywaty i nie popieramy nienawiści – niczym nieuzasadnionej ! Jesteśmy w swoim mieście i w nim organizujemy spotkanie motocyklistów. Sięgamy do wieloletniej tradycji Zjazdów Gwiaździstych (nie zlotów i pielgrzymek motocyklowych, które mają inne motywy organizacyjne – szanujemy je i będziemy wspierać, ale swojej inicjatywy nie pozwalamy lekceważyć."

Ja jade

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Julo zdzwonimy się jak będę na miejscu, zwyczajowo będę próbować się wbić na chodnik na obrzeżach Błoń po prawej stronie od głównego wjazdu(aleja NMP - aleja Sienkiewicza)

Odnośnik do komentarza

Witam-ja jade do Częstochowy już w piątek (cztery maszyny).Mogę dać znać, o której będe przejeżdzał przez Warszawę.

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Msza jest o 12:00. Formowanie szyku na Pociesznej Gorce zaczyna sie o 10:00. Ja z przejazdu rezygnuje i jade tylko na Mszę Św. Planuje wyjechac przed 10:00 z lodzi. A Wy jakie macie plany?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...