Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Gniezno - Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

"ClassiC Veteran Motorcycle Club Poland i Grupa Motocyklowa No Limit Crew

zapraszają przyjaciół motocyklistów na Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2016!

Rozpoczęcie sezonu odbędzie się w niedzielę, 3 kwietnia 2016 r., w samo południe, na gnieźnieńskim rynku."

Grupa z Poznania: Spotkanie o godz. 10:45

Pkt.godz. 11:00 -wyjazd ze stacji paliw LOTOS Rejmonta/Grochowska!

P.S. : Termi_N i Drek !!! Może gdzieś się znajdziemy na miejscu ?

1. NAVIGATOR

2. MISIEK

Odnośnik do komentarza

Masz racje słomiany zapał! Jak pytam się czy ktoś będzie w czwartek to nawet nikt nie umie napisać, moje zdanie jest takie że spotykanie się raz na ruski rok to jest dupa zimna a nie grupa, jeśli mamy się spotykać żeby omówić wyjazdy, Na to wychodzi że spotkamy się trzy lub trztery razy w roku, spotkania muszą się odbywać aby cosik ruszyło, tu nie chodzi tylko o spotkania organizacyjne ale spokać się z ludźmi pogadać o d.pie Maryni, lub pośmigać wspólnie, żeby to weszło w nawyk spotkań, chyba że się mylę.

Odnośnik do komentarza

Masz racje słomiany zapał! Jak pytam się czy ktoś będzie w czwartek to nawet nikt nie umie napisać, moje zdanie jest takie że spotykanie się raz na ruski rok to jest dupa zimna a nie grupa, jeśli mamy się spotykać żeby omówić wyjazdy, Na to wychodzi że spotkamy się trzy lub trztery razy w roku, spotkania muszą się odbywać aby cosik ruszyło, tu nie chodzi tylko o spotkania organizacyjne ale spokać się z ludźmi pogadać o d.pie Maryni, lub pośmigać wspólnie, żeby to weszło w nawyk spotkań, chyba że się mylę.

Jacek dawaj do Szczecina co któryś czwartek

dzisiaj pojechali na żeberka i do Swinoujscia a ja sie zapiłem wczoraj i dzisiaj post na 2oo :msn-cry:

8bfcad8d6a43f4cdmed.jpg

Odnośnik do komentarza

718531003157a123med.jpg

5d83e43ea50182bamed.jpg

Rzeczywiście było sporo 2oo. Parada została podzielona na dwie grupy ze względu na ilość motocykli. Wszystkie ulice w centrum zajęte. Świetna organizacja jak zawsze. Pełna obstawa skrzyżowań przez Policję i organizatorów. Podziękowania dla Policji za świetną robotę jak co roku. W Gnieźnie są trzy otwarcia i zamknięcia sezonu. Zawsze liczne jak widać na fotach. To było pierwsze. Teraz będzie 16 tego.

Ach i jeszcze podziękowania dla mieszkańców za wyrozumiałość. Wiem, że są już przyzwyczajeni jak również radio Gniezno i media społecznościowe z wyprzedzeniem informują o tym wydarzeniu i możliwych utrudnieniach. Na trasie było widać sporo osób (całe rodziny) obserwujących przejazd. Pojawiają się również imprezy towarzyszące np. wystawa zabytkowych pojazdów itp.

P.S. Misiek szkoda, że nie przyjechałeś na stację jak pisałem. Było nas 32 maszyny plus nowy Atlantic. Witam kolegę Gerarda pewnie wkrótce zamelduje się tutaj.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...