Skocz do zawartości
Forum Burgmania

A może w grupie z W-M i G-P pojedziemy na Rynię?


MAKI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Kto chętny- jak w temacie- na grupowe spotkanie i wyjazd do Rynii w piątek 22.04 ?

Czekam na propozycje!!

Odnośnik do komentarza

Witam, Chyba temat trzeba troszkę odświeżyć czy „Wolnoć Tomku w swoim domku” ja mam na piątek urlop zaklepany popołudniu mam zamiar  pojawić się nad zalewem, z tego co widzę kilka osób z naszych regionów wybiera się na oficjalne rozpoczęcie sezonu i w sumie fajnie byłoby jakbyśmy wpadli razem

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, CZARO napisał:

ja jadę na pogoń za wiosną do garbatki... kto chętny to znajdzie na fb info...   jak by co to mogę pomóc ...

 

 

Ale o co chodzi? 

Odnośnik do komentarza

Czaro chyba jedzie na pogoń za wiosną do garbatki i może pomóc...

Chyba chodzi o to, że może pomóc chętnym osobom, które chcą razem do Rynii jechać..?

Nie wiem. Ale jak w ubieglym roku jechałem do Rynii i rozpoczęło się oberwanie chmury to zatrzymałem sie na przystanku aby przyodziać kondonki.

Nagle zatrzymuje się jakiś bus i wyskakuje z niego.... CZARO we własnej osobie, serio , takie dziwne spotkanie było niespodziewane. Zresztą, Jaro_4setka, wysłałemCi chyba fotkę wtedy...

I to spotkanie pomogło mi w dalszej drodze, bo było mi cieplej na sercu i ...może właśnie o to teraz chodzi.... CZARO MOŻE POMÓC, JEŚLI KTOŚ JEST CHĘTNY...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, boochos napisał:

Czaro chyba jedzie na pogoń za wiosną do garbatki i może pomóc...

Chyba chodzi o to, że może pomóc chętnym osobom, które chcą razem do Rynii jechać..?

Nie wiem. Ale jak w ubieglym roku jechałem do Rynii i rozpoczęło się oberwanie chmury to zatrzymałem sie na przystanku aby przyodziać kondoniki... CZARO MOŻE POMÓC, JEŚLI KTOŚ JEST CHĘTNY...

Ooo to Czaro pomaga przyodziać kondoniki... :)

Odnośnik do komentarza

Czaro, wypowiedz się...

Czy o to chodzi?

Pamietasz nasze spotkanie na przystanku w ubiegłym roku?

Masz jeszcze fotke..?

Odnośnik do komentarza

boochos pamiętam ,pamiętam :) .... jak ktoś nie jedzie na Rynię ,ma wolny czas i ma ochotę pościgać się w terenie lub pokibicować to mogę pomóc w załatwieniu noclegu itd....prawdziwie męska offroadowo /rockowa impreza  ,   nie  ,żeby skutery nie były męskie :P  ;):) 

 

ps. teraz dopiero zobaczyłem w jakim temacie to napisałem,miało być w jakimś ogólnym ,,,wstyd mi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...