Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Świąteczne przejażdzki


Marek Leśniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Witam jak wyżej MaxiManiaków dzisiaj przewietrzyłem moją 650 trasa:

Kędzierzyn -Tarnowskie Góry - Kędzierzyn - Góra św.Anny - Krapkowice - Kędzierzyn ,parę kilometrów nawiniętych na licznik,pogoda super temperatura OK i dużo miłośników dwóch kółek po drodze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam ja również troszeczkę wczoraj pokulałem tak bez celu, pogoda suuuuper aż zachęcała do jazdy, No i pare kilometrów znowu przybyło na liczniku, takie małe 160km gdyby nie telefon to jeździł bym bez opamiętania hi hi

Odnośnik do komentarza

Witam

Ciąg dalszy Świątecznych przejażdżek.

Otóż dzisiaj dodatkowe Święto moja małżonka dosiadła dzisiaj pierwszy raz naszą 650 i nawineliśmy około60 km,pogoda Bomba.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witajcie. Wczoraj też pojeździłem. Zrobiłem ponad 200km.Korfantów-Nysa-Brzeg-Opole-Korfantów. Super choć troche czasami wiało. No i nasze kochane nawierzchnie-koleiny,dziury.Trzeba uważać.Dużo motocykli po drodze i miło bo wszyscy pozdrawiaja sie wzajemnie :clapping:. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Super zdjecia i miło było was zobaczyć Panowie. Dajcie znać to w miarę możliwości dojade i pokulamy trochę razem. Pozdrawiam. :photo: :photo:

Odnośnik do komentarza

Cześć jestem nowym użytkownikiem,ale chciałbym zaproponować wyjazd do Czech 23.04.2016.Moja propozycja to elektrownia wodna w Czechach http://www.czechtourism.com/pl/c/dlouhe-strane-powerplant/, a wracając możemy zahaczyć o Pokrzywna i spróbować smażonej rybki.CO WY NATO? :photo:

Odnośnik do komentarza

Cześć kolego z opolszczyzny ac3 jesteś z Namysłowa mam pytanie tam w Namysłowie JAKIŚ GOŚCIU reklamuje się ze ma oponki używane do skutera czy go znasz i czy jest w porządku . http://allegro.pl/montaz-wywazenie-kola-motocyklowego-17-namyslow-i4800954268.html Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza

Sebek, to jeden z wazniejszych punktow na tym terenie. Nie sadze, zeby sobie pozwalal na nabijanie klientow w butelke. Sadze, ze mozna mu zaufac.

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich z opola i opolszczyzny

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem burgmana, teraz czeka mnie kompleksowa wymiana płynów eksploatacyjnych ,regulacje itp,i kiedyś chętnie bym się przyłączył na jakiś nie daleki wypad ,

burgman który posiadam to model z 2006r UH125 więc raczej demonem prędkosci nie jest na nie za szybkie wyprawy chętnie ....

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...