Skocz do zawartości
Forum Burgmania

HONDA FORESIGHT 250


Gość KKAC

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM. CZY KTOS Z SZANOWNYCH KOLEGOW MIAL DOCZYNIENIA ZE SKUTEREM WYMIENIONYM W TEMACIE. CHODZI MI O OPINIE CZY WARTO CZY MOZE LEPIEJ W TO SIE NIE PAKOWAC. SKUTER JEST Z 2000r. Z PRZEBIEGIEM 23000 KM. TROSZKE PODRAPANY ALE MECHANICZNIE PODOBNO IGŁA. POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A musisz kolego uzywac duzych liter ktore oznaczaja krzyk, a ja nie lubie jak mi ktos krzyczy do ucha.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie skuter ma jeden DUŻY minus... pomiędzy czach? a kierownic? jest ta nieszczęsna szpara przez któr? powietrze wieje ci prosto w kolana ;) na staro?c poczujesz ten ból- ja po roku jazdy na majesty125 i roku na hexagonie pomimo stosowania nakolanników czuje już ten ból... !OK

Jeżeli już cokolwiek z 250 to tylko Majesty lub jak kto? woli makaroniarskie wykonanie Madison. Przód duży i dobrze chroni (choć w madisonie mniej) i nie ma zadnych szczelin przez które ci wieje... mały szczegół ale ja po moich do?wiadczeniach juz nigdy nie kupie takiego skutera z "dzielonym" przodem.

Poza tym czę?ci do silników majesty masz dużo, samych majesty też nie mało... widocznie ludzie dostrzegli plusy tej konstrukcji i kupuja Majesty a nie Hondy których u nas jest mało.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

I ja nie przepadam za "krzykiem". !OK

Co do pytania- czy ten "troszkę podrapany" Foresight nie stoi przypadkiem w Brwinowie pod W- w??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

O no pewnie razem ze Spinka i Mariuszem ogladalismy ta "igle" i faktycznie troche to on nie byl prodapany, bo reszta wyglada jak by skuter byl wyciagniety ze smietnika. No ale sa ludzie dla ktorych skuter nie musi ladnie wygladac, wystarczy zeby jezdzil.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
witam. dokladnie stoi w Brwinowie. wiesz cos na jego temat? ;)

Nie zagłębiaj?c się w szczegóły- Osobi?cie nie widziałem w tym pojeĽdzie nic co by mogło przemawiać na jego korzy?ć. Niezależnie od ceny- Ja bym go nie dotkn?ł.

Odnośnik do komentarza

Osobi?cie serdecznie polecam Pantheona /Foresighta ..

Na Pantheonie z 1999 roku zrobiłem już 15ty? km ..leję benzynę, olej i jadę! :P

..ostatnio jedyne co mam do wymiany, to klocki hamulcowe.. :)

Prowadzi się PIĘKNIE! 120km/h ...spokojnie! (przy silniku 125)

POLCECAM!

HONDA ..LEPIEJ JE?DZI NIŻ WYGLˇDA! :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...