Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Kamizelki odblaskowe


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Pany

Trochę wody w Wiśle już upłynęło od ostatniej rozmowy na ten temat.

Sezon coraz bliżej. Niektórzy być może już go nawet otworzyli.

Czy tylko ja nie mam kamizelki i chcę ją mieć ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o rozmiar tych kamizelek https://jagatex.pl/pl/component/virtuemart/motocyklowe/kamizelka-motocyklowa-kms-2-detail.html?Itemid=0 to najlepiej jest przymierzyć u kogoś kto już taką posiada i wtedy obrać rozmiar dla siebie.

Ja wszystkie ubrania mam w rozmiarze najczęściej L a kamizelkę kupiłem M i jest niemal na maxa pościągana na rzepach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

OK. Ja właśnie mierzyłem i L powinna być dobra. Chciałem XL ale L będzie w sam raz. Dzięki za podpowiedź. Kolega Marcus zamawia chyba rozmiar M no ale On jest troche niższy ode mnie. Ja mam 180cm wzrostu i do szczupłych raczej nie należę.

Odnośnik do komentarza

Zapytajcie w Jagatexie o możliwość doszycia odcinka rzepa "misia" o wymiarze 125x100 mm - pod nasz grupowy emblemat (najlepiej po drugiej stronie na wysokości nicka).

Odnośnik do komentarza

Dla Burgmanii kamizelki wykonuje firma Jagatex. Jak Marcus wróci to pewnie w tym tygodniu bedziemy zamawiali koszt okolo stówki chyba. Ale to solidne wykonanie. Podskocz do Tomka i zobacz jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Koledzy ja się piszę na ta kamizelkę , mogę również odebrać je osobiście z firmy Jagatex bo jestem w Bełchatowie przynajmniej raz w tygodniu, prośba tylko o zamówienie ich.

Odnośnik do komentarza

Sylwek, chyba więcej chętnych się już nie znajdzie i pora zamknąć temat kamizelek. Trzeba zebrać wszystkie rozmiary oraz ustalić co ma być na kamizelce. Proponuje wyszyty nick oraz, tak jak zaproponował Tomek, rzep na forumowy emblemat.

Kto złoży zamówienie i zbierze kasę?

Jak nie będzie chętnych to mogę zorganizować i zamówić te kamizelki.

Odnośnik do komentarza

Podobno Marcus miał zamawiać ale wszystko można dogadać. Jutro zadzwonię do niego i ponowimy temat na forum z zamówieniami. A odnośnie kamizelek z allegro to może śsą podobne bo dla Burgmanii jest inny nadruk z tyłu a z przodu jest forumowy nick.

Odnośnik do komentarza

chętnie tylko chyba ona na mnie trochę za duża.

Tomku. Nigdy nie wiadomo czy Ci jeszcze nie będzie potrzebna. Przemyśl sprawę na spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...