Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Oldtimerbazar Niedziela 20 marca 2016 Silesia Expo


AREQ

Rekomendowane odpowiedzi

siemka

20 marca (niedziela ) od 7:00 - 14:00 odbedzie sie kolejna giełda Oldtimerbazar na której bedzie sie można doposażyć w brakujące ciuchy gadzety dla siebie i naszych łooogierów

bilet 15zł

wiecej szczegółów na stronce

http://oldtimerbazar.pl/

Expo Silesia

ul. Braci Mieroszewskich 124

41-219 Sosnowiec

pozdro

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Łoszzzzz, jak ja wam zazdroszczę... Uwielbiam oglądać filmiki Piotra Kawałka o starych moto i z imprez Oldtimerbazar, ale najbliżej chyba mnie, to we Wrocławiu się odbędzie :(, a to całe 500km... Jak ktoś tam pojedzie, dajcie fotki dla tych, co mieszkają na końcu świata...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

a koło której planujecie tam być ?

jakieś sugestie?? ja mam stosunkowo najbliżej więc najłatwiej mi się dostosować

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

jakieś sugestie?? ja mam stosunkowo najbliżej więc najłatwiej mi się dostosować

tak pytam bo jeszcze nie wiem czy przyjadę ale jakby mnie nagła a niespodziewana chęc przy porannej kawie naszła to zastanawiam sie o której tą kawę mam pić żeby zdążyć ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Więc by nie wstawać zbyt wcześnie to 10-10:30 przy kasach..... dla przypomnienia o tych godzinach może być niezły sajgon przy wjeździe na parking

Odnośnik do komentarza

jakieś sugestie?? ja mam stosunkowo najbliżej więc najłatwiej mi się dostosować

Najbliżej to mam ja :P postaram się być i dostosować do was.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

tak pytam bo jeszcze nie wiem czy przyjadę ale jakby mnie nagła a niespodziewana chęc przy porannej kawie naszła to zastanawiam sie o której tą kawę mam pić żeby zdążyć ;)

Asia - nagła spodziewana chęć Cię nachodzi ???, bo mnie już przy dzisiejszej, porannej naszła.... ;)

Dawno Was nie widziałam, a wizja że mogłabym jeszcze długo nie widzieć ..... :(

Jedziemy ! Może sobie kupię coś na " zajączka " ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

no i to jest wiadomość :) to już na 100 % wiem, że najdzie mnie ochota :)

a czym przyjeżdżacie ?

Odnośnik do komentarza

Byłem,widziałem i jestem częściowo zawiedziony.Stoisk z akcesoriami bardzo mało,np.z kuframi(plastik) nie widziałem żadnego. Większość sprzedających wystawiala ciuszki(ceny 10% wyższe niż w sklepach).Wybór części do wiekowych pojazdów był spory.Chociaz za ten sam błotnik w jednym miejscu na hali trzeba było dać 30zł a w drugim 100zł :)

Pokaz stuntu pierwsza klasa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za Oldtimerbazarowe spotkanie, pozdrawiam wszystkich spotkanych Burgmaniaków, miło było Was spotkać.

Kamil, kolor twojego kasku prezentuje się super, a widoczny jest z baaaaaaaaaaaardzo dużej odległości.

Szkoda Artur, że Ty sobie nic nie kupiłeś - mogłeś chociaź herbatę ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Pokaz stuntu pierwsza klasa :)

Sorki za jakość filmów - jaki telefon takie filmy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wybór części do wiekowych pojazdów był spory.Chociaz za ten sam błotnik w jednym miejscu na hali trzeba było dać 30zł a w drugim 100zł :)

Pokaz stuntu pierwsza klasa :)

Przecież wchodziłeś na targi pod nazwą "Oldtimerbazar" nazwa mówi sama za siebie :)...nawet możesz kupić stare ciuchy, pokaz jest co imprezę i zawsze jest fajny czasami (dzisiaj) są młodzi na rowerach, co do kufrów z plasticku.... były ale fakt w śladowych ilościach. Pozdrawiam wszystkich spotkanych Burgmaniaków

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...