Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wiosenny (i nie tylko) spot we Wrocławiu


tex00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zaproponować wrocławskim (i oczywiście wszystkim innym chętnym) maxi skuterzystom wiosenne spotkanie - termin i miejsce do ustalenia wśród chętnych.

Mam nadzieję, że idea przerodzi się później w comiesięczne regularne spotkania.

Jak napisałem termin i miejsce do ustalenia, ale żeby była jakaś podstawa to proponuję: niedziela 03.04.2016 - termin jeszcze odległy, można spokojnie zaplanować wolny dzień, godzina 16:00, parking na Alei Bielany koło Starbucksa https://goo.gl/maps/KzxdE5ppEFn

Proszę o informację w tym temacie na kogo można liczyć.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Na dziś obecny :clapping:

p.s.

kurcze ale kurzem zawiało w naszym dziale :flex:

Powiało świeżością po wpisie Texoo.

Chciałbym by się spełniło,ale patrząc na poprzednie lata spotkania Dolnoślązaków są bardzo ograniczone mimo,że użytkowników Maxi w Naszym regionie jest sporo.

Pomimo zmiany sprzętu na inny,który jeszcze nie został wybrany będę starał się aktywnie uczestniczyć w takich spotkaniach jeśli oczywiście do nich dojdzie.

Trzymam kciuki i oczekuje kolejnych wpisów osób zadeklarowanych względem cyklicznych spotkań.

Odnośnik do komentarza

W okolicach 20-tego maja, będę chciał spędzić swoją ślubną rocznicę w Wrocławiu.

Macie może pomysł, na w miarę tani nocleg. No i oczywiście miejsce parkingowe dla skutera....

Odnośnik do komentarza

w samym Wrocławiu nic Ci nie polecę, pytanie czy musi to być dokładnie Wrocław bo jest kilka fajnych miejsc w niedalekiej okolicy.

Co do wspólnego spotkania to długoterminowe prognozy pogody wydają się być optymistyczne. Temat podbijam, kto może niech wyśle info znajomym.

Odnośnik do komentarza

I mnie również,brak sprzętu-odbieram po weekendzie

Witam,

chciałbym zaproponować wrocławskim (i oczywiście wszystkim innym chętnym) maxi skuterzystom wiosenne spotkanie - termin i miejsce do ustalenia wśród chętnych.

Mam nadzieję, że idea przerodzi się później w comiesięczne regularne spotkania.

Jak napisałem termin i miejsce do ustalenia, ale żeby była jakaś podstawa to proponuję: niedziela 03.04.2016 - termin jeszcze odległy, można spokojnie zaplanować wolny dzień, godzina 16:00, parking na Alei Bielany koło Starbucksa https://goo.gl/maps/KzxdE5ppEFn

Proszę o informację w tym temacie na kogo można liczyć.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Co do spotkań cyklicznych w niedzielę proponuje godz.13,00 ponieważ sporo kierowników jest z poza Wrocławia i chciałaby wrócić do domku o przyzwoitej porze.

Ps,proszę o propozycje wszystkich chętnych do spotkań,by wypracować kompromis.

Mam nadzieję,że w następną niedzielę spotkamy się w wyznaczonym miejscu.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jak się zrobi ciepło to pojedziemy gdzieś na moto-biwak pod namioty, albo do Czech na weekend z basenami.Bywają fajne promocje weekendowe w Jeleniej Strudze, Kowary, a stamtąd mozna też na Czechy pojechać. Wieczorem wybasenować się, plecaczki na SPA pójdą.

Same spoty w tygodniu jakoś u nas nie wychodziły, bo wszyscy mocno zajęci.

Odnośnik do komentarza

Chyba jeszcze sprzęty na kołkach stoją. Moja Apka przynajmniej jeszcze czeka na coroczny serwis, tym razem na bogato :) Właśnie doleciała tarcza hamulcowa i filtr, sprzęgło już jest, a szyba, klocki, rolki i pasek jeszcze w locie.

Za tydzień może będzie już wszystko powymieniane i gotowe do jazdy, a wtedy będę chętny na nakręcenie km po okolicy.

Odnośnik do komentarza

Ech, jak pisałeś posta to jeszcze nie lało :) - właśnie leje. 

Pomarańczowy jest napalony na jeżdżenie, Smarciu również a może i mnie przekona zacna ekipa do wspólnego wypadu gdziekolwiek. Ale o czym mamy myśleć? Jeden dzień do polatania czy z noclegiem? Mi się od dawna marzy stek z kudłatej krowy i ostatnio przez roboty drogowe w Czechach tam nie dojechaliśmy.

Z ciekawostek w okolicy to Dziadowa Kłoda zaprasza na dni swoje. A tam na końcu plakatu tekst taki: "Atrakcje dodatkowe:... urządzenia dmuchane i inne." - brzmi interesująco.

Odnośnik do komentarza

Ciężko określić jaka jest ta większa ilość. Jeżeli o mnie chodzi to każdy termin jest dobry oprócz piątków, sobotów i niedzielów. 

100 lat temu, kiedy skuterzyści jeździli jeszcze na dinozaurach a pierwsze rysunki burgmanów zaczynały się pojawiać w przejściu Świdnickim, spotykaliśmy się przy MIGodaktylu pod Orlim Gniazdem na Przybyły. A teraz zabrakło wodzireja i chłopczęta bawią się w parach. 

Bielany Wr. mi pasują jakby co. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...