Skocz do zawartości
Forum Burgmania

burgman 400 przy 30000 - 40000 km


Gość adamC

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do forumowiczow, czego nalezy sie spodziewac kupujac AN400 z 98/99 z przebiegiem 30000 - 40000km. Czy warto pchac sie w taki zakup, czy moze dalej ciulac pieniazki, czekac kolejny rok i kupic cos nowszego :P Na co zwracac uwage przy kupnie - mysle, ze bardzo rozsadnie jest opisane tutaj, ale czego sie spodziewac...?

Jestem zdecydowany na AN400, wiem jakie typowe usterki mialy pierwsze modele, ale nie mam pojecia czy przy 40000 tysiacach nie trzeba robic jakiegos bardzo kosztownego przegladu czy wymieniac kosztownych podzespolow (nie wiem sprzeglo, czy ajkies inne ustrojstwo obliczone na 40000). Ogolnie czy przy zakupie takiego rocznika musze liczyc sie z jakims duzym wydatkiem? Jezeli tak, to moze mozna jakos oszacowac taka kwote. Oczywiscie zakladam tutaj (moze zbyt optymistycznie), ze sprzet byl normalnie uzytkowany i bez dyskwalifikujacych go uszkodzen typu dzwon.

Nasuwa mi sie jeszcze jedno pytanie - nie wiem czy dobre czy zle - ale ile mozna pojezdzic jeszcze na sprzecie ktory ma przejechane 40000km?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

O awariach poczytaj odnosnie k1 TU

Ja mam Burgmana z przebiegiem 32 tys i uważam ze spokojnie zrobi 2 razy tyle jak będzie się o niego dbało i regularnie servisowalo. Ważne jest też od kogo kupujesz, jak skuter był użytkowany. Ceny s? bardzo zróznicowane na allegro i w innych ogłoszeniach więc uważaj !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...