Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Marzec 2016 w Zachodniopomorskim


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie …

Przed nami kolejny miesiąc tego roku … mało tego …. powiem, że jest to najlepszy miesiąc … :)

To właśnie w tym miesiącu, w marcu, będziemy witać wiosnę …

A sposobów na jej powitanie jest wiele … poczynając od tradycyjnego topienia marzanny a kończąc na … no i właśnie w tym miejscu musimy uruchomić naszą wyobraźnię …

Niektórzy z nas już powitali wiosnę wsiadając na swoje motocykle, inni zrobią to niebawem … ale nie w tym rzecz … chodzi o to by wiosnę powitać razem, w gronie zachodniopomorskich skuteromaniaków … i w tym właśnie miejscu mam nadzieję że w postach poniżej pojawią się pomysły i propozycje co zrobić i jak to zrobić …

Kończąc, mam nadzieję że sezon wiosenny otworzymy wspólnie zaś MARZEC … uważam za otwarty …:)

Lewa w górę …

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 376
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • KriSSo

    35

  • burgifan

    30

  • SlawoyAMD

    29

  • romeo1971

    29

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Idzie wiosna a wraz z nią słoneczko świeci coraz mocniej i grzeje w łepetynę ;) W związku z tym czy jest może planowana nowa produkcja czapeczek GZ ? Jeśli tak to ja chętnie się dopiszę do zamówienia.

Odnośnik do komentarza

Idzie wiosna a wraz z nią słoneczko świeci coraz mocniej i grzeje w łepetynę ;) W związku z tym czy jest może planowana nowa produkcja czapeczek GZ ? Jeśli tak to ja chętnie się dopiszę do zamówienia.

i na garba też by się coś przydało włożyć

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Koledzy, zajmę się tematem za kilka dni. Dowiem się o aktualne ceny i odświeżę temat do tego przeznaczony.

Pozdrawiam odliczając dni do przyjścia kalendarzowej wiosny.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Osz kocie jeden... Spełniłeś moje marzenia, co prawda dla siebie, ale też się cieszę :D

Odnośnik do komentarza

Kocie jestem w szoku !

Jest przepiękny !

Co tu się dzieje ? Jeden se kupuje beemkę za 50 koła, drugi króla też za 50 koła, reszta też zmienia sprzęty, o co tu chodzi ?

Przepraszam, oczywiście wielkie gratulacje !!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kocie, gratulacje.

Coś ostatnio podejrzewałem, że chyba planujesz zdradzić pająka na rzecz króla.

Napisz coś więcej o swoi nowym nabytku...

Pozdrawiam Krzyśku i życzę komfortowego i bezawaryjnego użytkowania.

Odnośnik do komentarza
:) dziekuje wszystkim :) musze zarejestrowac i ubezpieczyc,salon gorzow suzuki spisal sie na medal :) wielkie podziekowania dla nich :) w sumie to przyznam sie ze zrobilem sobie przed wczesny prezent na okragle urodziny :)....odpalilem zrobilem rundke na placu w pracy..poezja :)...napisze cos wiecej w miare uzytkowania sprzetu...
Odnośnik do komentarza

Nie no szok! Jeszcze z moim mentorem dzień wcześniej rozmawiałem o malagucie.... Tajna sekta sie kurczy? :(

Gratulacje! Najladniejszy model z burka w twoich rekach!

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Widzę, że czarny kolor stał się ostatnio bardzo modny...

Najpierw KriSSo kupił SW-T w tym kolorze, potem Robsson Integrę, chwilę później qszysiek stał się właścicielem Burgmana, następnie KriSSo dokupił T-Max'a, zimą czemil zamówił Forze i czeka na jej odbiór, a teraz KOT zakupił Burgmana. Super !!! Wszystkim bardzo serdecznie gratuluję !!!

Przyznam się Wam, w tajemnicy, że ja również wyznaję zasadę, "każdy kolor ładny, byle był czarny".

Idąc z nurtem i modą panującą w GZ, również postanowiłem przesiąść się na czarny skuter...

Jak zapewne większość z Was już wie, a inni się domyślają, spełniłem swoje marzenie i odkupiłem od KriSSa unikatowego, jedynego w swoim rodzaju, z niezwykłą historią i użytkowanego wcześniej przez wyjątkową osobę (samego Ojca Dyrektora), przepięknego T-max'a SJ06...

a820b7d475856346db92bfae109aaaec.jpg

Odnośnik do komentarza

... spełniłem swoje marzenie i odkupiłem od KriSSa unikatowego, jedynego w swoim rodzaju, z niezwykłą historią i użytkowanego wcześniej przez wyjątkową osobę (samego Ojca Dyrektora) ...

Jeżeli wcześniej był użytkowany przez samego Ojca Derektora, to zapewne nie będziesz nim jeździł tylko się do niego modlił ... :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Mirku,

nie tylko modlił, ale jestem obłędnie zauroczony T-Max'em, a nawet stałem się jego fanatycznym wielbicielem. Nawet wstąpiłem do Sekty... ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziś jest czwartek. Czy ktoś się wybiera? A może pojedziemy do Artura?

Ponieważ pogoda cudna, ciepło, słońce, więć o 17:00 zamierzam być na skucie u Rysia w Garage Club, następnie jedziemy w dwa skuty do Marka, od Marka w trzy skuty do Melmaćka do garażu i stamtąd w 4 skuty pod Pleciugę. A potem, to nie wiem gdzie pojedziemy :). Są jeszcze jacyś chętni dziś na przyjazd skuterem?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Kocie, Ty zdrajco! Podstępnie opuściłeś nasza sektę! Mogłeś chociaż wymontować costę i przekazać na zbożny cel (czyli mnie :D ).

Ale mimo wszystko gratki!

A z innej beczki, oczywiście zapraszam do siebie, ale notuję pewien spadek formy, więc nie będę Was męczył za długo ;)

Acha, ale zapraszam tylko zdrowych! Wszelkie przeziebienia, katary i opryszczki - po wyzdrowieniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...