Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycja fajnych kwater na podlasiu


Roni

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Witam szanowne grono z północno-wschodniego rejonu naszego kraju, w te pędy udaję się do Was, zgięty mocno w pół w pokorze prosząc o pomoc i łaskę :helpsmilie:.

Szukam fajnej kwatery, najlepiej w trójkącie Augustów - Suwałki - Sejny, coś jakby na wsi z dala od turystycznych, mocno przeludnionych "letnich stolic". Fajnie by było namierzyć jakąś chatę na 7-8 miejsc noclegowych z miejscem na pieczenie dzika i dostępem do jakiegoś cieku wodnego (może być czystość między 1a2). Jeżeli byłoby coś ciekawego poza w/w trójkątem też damy radę. Planowany termin 11-15 sierpnia br.

Za wszelkie podpowiedzi, wskazówki, tudzież rady będę dozgonnie wdzięczy.

z pozdrowieniami Roni

Odnośnik do komentarza

Cześć, tak cały czas myślę co Ci polecić, ale nic mi do głowy nie przychodzi, sprawdź tą ofertę co Paweł podesłał, możesz jeszcze wpisać w Google, miejscowość Płaska to jest za Augustowem,jest tam parę fajnych miejsc, ale może niech jeszcze wypowiedza się koledzy z Suwałk, bardziej rozeznani w tych terenach...

Odnośnik do komentarza

Dwukrotnie spędzałem wolne dni u Nadolnych w Wiźnie http://www.carskitrakt.pl i chętnie jeszcze nie raz wrócę. Przebojem jest ich wyżywienie o którym wspomniał Makłowicz kręcąc któryś z odcinków nad Biebrzą.

tylko że wizna to nie ten kierunek, dwie różne strony...
Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Panie Romku rozumiem że to był żart, 320pln za pokój ze śniadaniem????? i do tego 8% vat. Chyba mi się to nie podoba, przepraszam ale w tych " pinindzach " można nieźle pospać z pełnym wyżywieniem z ogólnym masażem wszystkich moich członków.

tylko że wizna to nie ten kierunek, dwie różne strony...

Jaruś rozpatrywałem wariant Biebrzy jako awaryjny, mogło by być nieźle.

Dzięki za czujność

Odnośnik do komentarza

No więc pomimo że "wujek" Roman chciał dobrze widać intencji kolegi najlepiej nie odczytał, Roni jak chcesz zapraszam w okolicy wielkiego piątku na priv ewentualnie zostaw mi swój kontakt na priv i jak tylko wyjadę z powrotem na polską ziemię pędząc na święta wielkiej nocy do domu zadzwonię i opowiem co wiem. Myślę że wiem troszku sporo a mianowicie, mam namiary (tylko musiałbym pogrzebać) na kilka miejsc takich w stylu agroturystyka (wiadomo, od razu mówię że Sheraton to nie będzie więc standardem nie powali ale cena również Cie nie zrujnuje) mam trochę znajomych którzy mają agroturystyki z saunami, czy też z dostępem bezpośrednio do wody czy też z jednym i drugim. Ceny u niektórych zaczynają się już od 35zl za noc od osoby. Wiadomo że nikt w tej cenie raczej z przegrzebkami za klientem nie biega ale... Lepsze to niż słabe przegrzebki za 500zl za noc na osobę ;) pozdrawiam ;) i mam nadzieję że do usłyszenia ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...