Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy


Sysgone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Wysłałem zgłoszenie w Warszawie, ale zastanawiam się też nad miastem ościennym. O.

Odnośnik do komentarza

Gorąco polecm te szkolenia. Byłam w zeszłym roku i jakby była możliwość poszła bym jeszcze raz. Dla mnie najważniejsza była praktyka i tu się nie zawiodłam. Piotrze jak masz okazję to i inne miasto jest warte uwagi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Właśnie dostałem maila. Załapałem się !!! Czy ktoś idzie też w Warszawie na 9:00 ?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzisiejsza niedziela całkowicie poświęcona szkoleniu z motopomocnymi. Udział wzięło trzech Burgmaniaków. Były wykłady i zajęcia praktyczne. Polecam wszystkim, wzięcie udziału w takim szkoleniu.

ef4d4533291f2b6076b92c927332253b.jpg

80d0090500253e857668394aaa5ac1ce.jpg

Film przedstawiający prawidłowo przeprowadzoną resuscytację.

https://vimeo.com/159704318

Odnośnik do komentarza

Było super, nie możemy zdradzać szczegółów, ale naprawdę warto uczestniczyć w szkoleniach zorganizowanych przez ekipę Motopomocnych. To naprawdę mocna rzecz!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super chłopaki! Fajnie że znaleźliście czas i się dostaliście - GRATULACJE. Mam zaliczoną wersję rozszerzoną w Czerwonym Krzyżu, ale chciałem sobie teraz odświeżyć. Niestety już się tutaj nie dostałem.

Jednym słowem "świadomych" na drogach będzie więcej. Brawo Wy!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Brawo Wy! Takich szkoleń nigdy dość.

Odnośnik do komentarza

Brawo my ;-) Naprawdę Polecam Wszystkim to szkolenie. Warto! Jeden dzień, a człowiek jest mądrzejszy i bardziej pewny siebie. Obym nie musiał z tej wiedzy korzystać nigdy, ale gdyby... To myślę, że dałbym radę uratować komuś życie.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie rozpoczęły się zapisy na szkolenia z pierwszej pomocy na rok 2019 u Motopomocnych. Ci którzy mieli okazję uczestniczyć (w tym ja) wysoko oceniają poziom teoretyczny i praktyczny szkoleń.

Na stronie Motopomocni.pl znajdziecie więcej szczegółów oraz listę miast w których odbędą się tegoroczne szkolenia.

Ja się już zapisałem. Warto odświeżyć wiedzę przed sezonem



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Zapisujcie się, bo szkolenie już wcześniej było bardzo merytoryczne, a teraz dodatkowo dorzucają tam jakieś elementy VR. W każdym razie ja też już zapisany ?

Odnośnik do komentarza

Rozpoczęły się zapisy na szkolenia z pierwszej pomocy na rok 2023 u Motopomocnych. Ci którzy mieli okazję uczestniczyć (w tym ja) wysoko oceniają poziom teoretyczny i praktyczny szkoleń.

Na stronie Motopomocni.pl znajdziecie więcej szczegółów oraz listę miast w których odbędą się tegoroczne szkolenia.

Ja się już zapisałem. Warto odświeżyć wiedzę przed sezonem.

Przypominam o tym, bo temat 1. pomocy był parę razy wspominany na forum.

Tu szkolenia robi sprawdzona od wielu lat ekipa!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...