Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Propozycja miesięcznych spotkań Kujawiaków.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

jako, że przypadł mi zaszczyt bycia opiekunem grupy chcę zaproponować powrót do miesięcznych spotkań na ziemi kujawskiej .

Moja propozycja to bydgoski Kartodrom.

Fundi podpowiedział, że jest tam plac, na którym można ustawić nasze sprzęty i przy fajnej pogodzie pogadać o naszej pasji popijając kawkę ze stacji benzynowej lub puszkę jakiejś gazowanej mikstury. Dodatkowo każdy z nas raz w miesiącu będzie miał okazję, żeby podszlifować na torze umiejętności swojej jazdy w zakrętach. Emocje na pewno będą ogromne. Koszt wypożyczenia toru na godzinę to około 30 zł. Myślę, że każdego będzie stać, aby raz na miesiąc wydać taką kwotę.

Chcę, żeby spotkania odbywały się w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 17- stej ( przeważnie po wypłatach ).

Zaczynamy od maja i ciągniemy temat do września.

Po tym okresie wrócimy do spotkań, które będą organizowane w inny sposób.

Szczegóły tego planu omówimy na rozpoczęciu sezonu.

Z racji faktu, że podobno w Bydgoszczy jest sporo maxi to chcę również innych użytkowników zachęcić do propagowania skuteryzmu i spotkań z reprezentantami naszej grupy. W związku z tym warto zastanowić się, żeby parking przy Kartodromie stał się miejscem co tygodniowych piątkowych spotkań wielbicieli skuterów. Każdy z nas może podjechać tam na kawkę lub colę, zapalić paieroska i pogadać ze sobą o skuterach, a nawet polatać po torze. Ja będę mógł być na spotkaniach raz w miesiącu, ale dla chłopaków z Bydgoszczy pokazanie się na chwilę cyklicznie w tym miejscu nie powinno być chyba problemem.

Cały temat proponuję obgadać na rozpoczęciu sezonu 2016, który zbliża się wielkimi krokami :clapping: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mnie robota nie zawsze puści, pracuję świątek piątek, czy to sobota, czy niedziela (:.

Adaś, proszę Cię...

Odnośnik do komentarza

No i widzicie jak Bobas pięknie się nami opiekuje . Pomysł za pomysłem. A piątkowe spotkania nich staną się nową, świecką tradycją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...