Skocz do zawartości
Forum Burgmania

opiekun grupy kujawsko-pomorskiej


michu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Pany i Panie :)

W związku z tym , że od jakiegoś już czasu nie mamy opiekuna regionu , trza by było cóś z tym zrobić....

Co byście powiedzieli na kandydaturę naszego BOBASA

Z tego co wiem to Bobas z wielką chęcią weźmie tą funkcję ,,na klatę"

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jestem za, tym bardziej że Krzysiu wyraził chęć kiedyś.

A tymczasem jesteśmy jak te "sieroty".

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rozmawiałem o tym ostatnio z Bobasem i... no właśnie, poczekajmy na jego zdanie w temacie.

Odnośnik do komentarza

Kiedy stawia hi hi hi :fireman2: .

Krótko i na temat On nie ma tu nic do gadania hi hi hi .

Bobasku należy Ci się ten stołek , nie będzie lekko ale nie zostaniesz sam my od Króli musimy się trzymać .

Tatulek przybywaj !scooter .

No dobra jakiś pączek z lukrem temat załatwi :msn-tongue::fireman2: .

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy dam radę sprostać wszystkim zadaniom Opiekuna.

Zarówno Włodek jak i Witek w poprzednich latach doskonale sprawowali te funkcje.

Jeśli chcecie dać mi szansę, jeśli jesteście w stanie tolerować moje małe wady i częsty brak czasu to mogę spróbować zmierzyć się z tą rolą.

Odnośnik do komentarza

Worlan,

jeszcze za szybko na gratulacje.

Każdy z naszej kujawskiej paczki musi zaakceptować moją kandydaturę.

Nie chciałbym działać niezgodnie z przekonaniami kogokolwiek z moich kolegów/ koleżanek.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Bobik jeśli wyrażasz chęć przyjęcia tego obowiązku na klatę to ja jestem za :clapping:

Odnośnik do komentarza

Mimo, że terytorialnie podlegam pod pomorskie, to mentalnie czuję się członkiem grupy kujawsko-pomorskiej i też popieram i jestem za kandydaturą, a nawet głosuję 3x tak na Bobasa. :clapping:

( oczywiście tak jak pisał Upiorek flaszka i pączki muszą być. Dawno już takiej wazeliny nie smarowałem na cześć kogokolwiek )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mimo, że terytorialnie podlegam pod pomorskie, to mentalnie czuję się członkiem grupy kujawsko-pomorskiej i też popieram i jestem za kandydaturą, a nawet głosuję 3x tak na Bobasa. :clapping:

( oczywiście tak jak pisał Upiorek flaszka i pączki muszą być. Dawno już takiej wazeliny nie smarowałem na cześć kogokolwiek )

Ja jak Radek czuję się waszym i również jestem na 3x tak na Bobika, Krzyś wiele razy pokazał że jest dobrą kandydaturą.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

To w takim razie głosowanie czas zacząć - pisać mi tu, Panie Panowie, ale raczej z regionu kuj-pom :).

P.S. Bez urazy dla zamiejscowych :).

Odnośnik do komentarza

To w takim razie głosowanie czas zacząć - pisać mi tu, Panie Panowie, ale raczej z regionu kuj-pom :).

P.S. Bez urazy dla zamiejscowych :).

Jako nowicjusz się odezwę, bezkrólewie nie wnosi nic dobrego, więc daję szansę Bobasowi.

Odnośnik do komentarza

Może pod kierownictwem Bobasa kujawiakopomprzanie staną się pajęczą potęgą :) chociaż koluniu teraz jakimś japońskim wynalazkiem jeździ Burgman czy jakoś tak :) ale ja się nie znam, za rzeki jestem

Odnośnik do komentarza

Zawsze uważałam i nadal tak sądzę, że Bobas jest pozytywnie zakręcony, przede wszystkim jest bardzo komunikatywny co jest dosyć ważne w relacjach międzyludzkich .Jest najdłużej z naszego regionu na forum i zawsze mimo tego ,że skarży się na brak czasu to znajdzie go odrobinę dla kolegów z regionu i nie tylko .Jestem na TAK

Odnośnik do komentarza

Gratki Bobasie :) , a dokąd to nie chcesz wywozić ;) ?

No i na dzień dobry strzeliłem byka.

Ma być oczywiście NIE ZAWIEŚĆ :kwasny: .

A zawiozę ich gdzieś swoją drogą.

Niech się tylko cieplej zrobi :clapping: .

Byłem przed chwilą z psem w lesie.

Pierwszy raz w tym roku poczułem zapach wiosny.

Znacie ten zapach ?

Odnośnik do komentarza

Witam! Choć jestem z po za paczki popieram kandydaturę Bobasa!POZDRO!

Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś był w naszej ekipie.

Zapraszam na rozpoczęcie sezonu do Zielonego Wiatru.

Tam poznasz tych wszystkich zakręconych kujawskich skuterowców :clapping: .

Szczegóły spotkania podam w poniedziałek/ wtorek.

Zapraszam wszystkie nowe osoby z kujawsko- pomorskiego, które czytają nasze Forum, a których nie zdążyliśmy jeszcze poznać osobiście.

Na spotkaniach panuje luźna atmosfera.

Nowe osoby mogą pogłębić swoją wiedzę w zakresie skuteryzmu i przy okazji napić się smacznych trunków :fireman2: .

Najodważniejsi mogą nawet poskakać przez ognisko, którego płomienie często sięgają dwóch metrów :fish: .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...