Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Filmy nie tylko skuterowe


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
Uliczny survival. Sajgon

http://media.putfile.com/survive-saigon-short-movie

Chyba już wiem, sk?d się wzi?ł idiom "sajgon".

Kiedy? chyba Dee Jay podrzucał ten filmik na forum ale Sajgon jest niezły :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Witam

A co powiecie na taki filmik

http://members.lycos.co.uk/iforum/Pliki

i tam    bobo.wmv

Szkoda że nie jeżdż? na skuterach :lol:

Mam cał? serie Matrix, chyba ze 30 takich filmów, zapisan? na drugim kompie...

Arabusy gdzie? musz? wydawać t? kase, któr? zarabiaj? na ropie więc katuj? samochody do upadłego w driftingu :lol:

Zawsze się zastanawiałem na ile im starczaj? opony !yeah Dzień, dwa?

7mamh.wmv też jest niezły :angry:

Nie mogę się tylko dopatrzyć co to za samochód... ni to Lexus GS 300, ni nowa S- ka DB... Cholera wie czym oni tam katuj? asfalty !sciana

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

A może kto? chce mieć ciekawy wygaszacz pod tytułem "Wyginam ?miało ciało" ? :D

http://www.tutaj.be/

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie. : - Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy ? - Motocyklista - odpowiada pytany. - Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Sk?d wzi?ł się motocyklista ? - A ch*j ich wie sk?d oni się bior?.

;);););););)

Odnośnik do komentarza
Egzamin na prawo jazdy. Egzaminator zadaje kursantowi pytanie. : - Ma pan skrzyżowanie równorzędne. Tu jest pan w samochodzie osobowym, tutaj tramwaj a tu karetka na sygnale. Kto przejedzie pierwszy ? - Motocyklista - odpowiada pytany. - Panie, co pan wygadujesz - warczy zły egzaminator - Toż przecież mówię, jest pan, tramwaj i karetka. Sk?d wzi?ł się motocyklista ? - A ch*j ich wie sk?d oni się bior?.

;);););););)

Dobre to jest, ale słyszałem to już no forum moto-turysty ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Gierka na rozluznienie -> jakis skuterek i SW400, sterowanie mysza: http://www.instalki.pl/gry/download/symulatory/Rider_2.php

Kurcze nie do?ć że zamiast liter robaczki to jeszcze ruch lewostronny i zaczyna się czym? takim co ledwo sie porusza ;)

Eee tam... Maximus... gierka jest bardzo fajna. Prosta zręczno?ciówka, która uczy opanowania ;) . Na pocz?tku nie wiedziałem dlaczego policman na mnie gwiżdże i tracę czas a póĽniej zauważyłem, że to przez czerwone ?wiatła na skrzyżowaniach ;)

Kurcze... przeszedłem wózek, 50 pizzowóz, 125 enduro, Silver Winga 400, PóĽniej V- Maxa 1000 i finito... NIe ma nic dalej... ;) Macie jakie? lepsze wyniki? ;)

Odnośnik do komentarza

A to powinni teraz przed rozpoczęciem sezonu puszczać przed dziennikiem..

Sam się dzi? lekko nabrałem...jak mnie motonita wyprzedzał.Po prostu zaczynamy sezon i jeste?my, więc niech na nas uważaj?.

Uwaga na moto

Wentyl

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jakos bardzo przypomina mi to moj dojazd do pracy ;) nawet predkosci sa podobne zwlaszcza rano kiedy sie spiesze, tylko ciezarowek jest w tej Japonii jak by wiecej :( no i z tego co zobaczylem w kilku miejscach bym sie nie zmiescil kredensem mimo ze moje lusterka sa wywiniete w 2-ga strone zeby wlasnie zmniejszyc szerokosc burgera. Zreszta za Mariuszem po miescie jezdzi sie tak samo jak na filmie :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość MICHAŁ CHEMIK

fajna jazda

troche ryzykowna w paru momentach ale....nie na polskie realia :(

niestety spotykam sie czesto z wrogo?ci? ludzi którzy stoj? w korku.jak widz? moto w lusterku to staraj? sie utrudnić przejazd :(

Raz miałem sytuacje -kole? przeszedł sam siebie i otworzył drzwi ;)

Dobrze że nie jechałem szybko i jako? wyhamowałem

My?lałem że go rozerwe :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...