Skocz do zawartości
Forum Burgmania

1 % podatku


marekb9t

Rekomendowane odpowiedzi

Lucjan zakładając ten temat myślałem o naszej małej zachodniopomorskiej społeczności. Może akurat ktoś coś na tę chwilę. Temat pionizatora znam i mam na uwadzę

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja osobiście od wielu lat przekazuję na ZHP na konkretną drużynę, sam byłem harcerzem a mój syn pełni tam funkcję i jest mocno za angażowany. I uważam że jest to miejsce gdzie kasa jest też bardzo potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Marku i stąd ten temat. My z Kierowniczką Budowy co roku sumienie oddajemy swój 1% na różne cele które wynajdujemy w czeluściach internetu :) i w pamięci naszych znajomych więc jeśli ktoś ma potrzebę niech da znak sygnał dla kogo i się sprawę rozważymy. I jeśli uważasz że sprawa drużyny twojego syna jest godna uwagi a z mojego punktu widzenia byłego harcerza ZHP daj namiary co i dla kogo i może ktoś z GZ przekaże kasę

Odnośnik do komentarza

Ja od szeregu lat cały swój 1% z firmowego podatku przekazuję na zachodniopomorskie hospicjum dla dzieci i dorosłych z przyczyn hm osobistych. Temat drużyny jest ciekawy i jako były harcerz popieram, nawet nie wiedziałem, że na konkretną drużynę można

Odnośnik do komentarza

zaraz założymy maxi skuterową drużynę bardzo starszoharcerską, bo jak by nie było w GZ naliczyłem już 4 Harcerzy (byłych)

Nie wiem Marku, czy mogę się przyznawać, albowiem w harcerstwie byłem w czasach słusznie minionych a ponadto należałem do drużyny "sztandarowej" i w nagrodę ludowa ojczyzna wysłała nas na obóz pionierski bratnich drużyn pionierskich do Balatovilagos. Moją podstawową sprawnością była sprawność kuchcika, albowiem mnie przypadała na obozach rola aprowizacja i gotowanie

Odnośnik do komentarza

Moją podstawową sprawnością była sprawność kuchcika, albowiem mnie przypadała na obozach rola aprowizacja i gotowanie

Na dobre Ci to wyszło Piotruś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...