Skocz do zawartości
Forum Burgmania

PES - odrodzenie grupy


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać muszę, że niewiele osób z tzw. starej gwardii PES-U pozostało aktywnych.

Pojawiło się jednak sporo nowych twarzy.

Temat był poruszany ale chyba nie została podjęta ostateczna decyzja: proponuję odrodzić Grupę Wielkopolską Burgmanii pod jeszcze żywą nazwą Poznańskiej Elity Skuterowej.

Posiadam jeszcze loga klubu, dla chętnych można by zamówić klubowe kamizelki koszulki i gadżety np. flagi czy pinsy.

Temat do omówienia tutaj na forum i na najbliższych spotkaniach cotygodniowych.

logo_elita.jpg

Odnośnik do komentarza

Super Misiek, że posiadasz jeszcze logo klubu będzie można zamówić ekstra kamizelki. Możesz wrzucić zdjęcia pamiętam ,że kiedyś je miałeś.

Kamizelki są bardzo dobrze wykonane i z dobrego materiału służą już ładnych parę lat.

A co do pozostałych gadżetów jestem "za" - do omówienia na spotkaniu.

Odnośnik do komentarza

Kamizelka dwustronna.

Na stronie czarnej: wzorki oraz Nick i Logo klubowe tył i przód odblaskowe. (dlatego zdjęcia były robione bez lampy).

Na stronie czarnej trzy kieszenie zamykane na suwak i karabińczyk np.do kluczyków

Na stronie żółtej: odblaskowe paski tył i przód oraz logo producenta, czarny skrót PES

DSCF3110.JPG

DSCF3111.JPG

DSCF3112.JPG

DSCF3113.JPG

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Misiek fajnie że się za to bierzesz.PES był jedyny w swoim rodzaju .

ps.panom szepnij że to nie o gadżety chodzi.

Odnośnik do komentarza

ps.panom szepnij że to nie o gadżety chodzi.

Misiek masz rację źe pewnie warto by było kontynuować to co było coś warte, Paweł ma rację wielu ma chęci na na gadżety a już wcześniej mówiliśmy że nie o nie chodzi tylko o całą resztę. Ciekaw jestem kto będzie chętny do wspólnego śmigania (jak ktoś lubi jeździć wyłącznie sam to powinien założyć własny fan club a nie przypinać się do PES'u) i ilu chętnych będzie godnych nosić tę kamizelkę? :blush:

Odnośnik do komentarza

Jestem jak najbardziej za przyjęciem w progi PESu każdego chętnego. Będzie super. Gwoli wyjaśnienia, PES istnieje i ma się dobrze. Nie istnieje forum PESu. Było minęło. Obecnie spotkania i imprezy "starej gwardii" odbywają się za pomocą ustaleń telefonicznych. Warto wykorzystać forum Burgmanii do wznowienia aktywnej widoczności grupy dla nowych chętnych. PES jak co roku rozpoczyna sezon wyjazdem jednodniowym do Częstochowy w wybraną kwietniową niedzielę. Termin możemy już tutaj ustalić. W trakcie wyjazdu można obgadać formę spotkań. Czas ruszyć grupę wielkopolski.

Odnośnik do komentarza

Witaj Drek. Czas obudzić że snu zimowego tych dla których PES coś jeszcze znaczy.!

Nowi też są mile widziani. Szkoda naszego forum -niestety padło kawał historii...

Co do PES-u: WPISUJCIE SIĘ, kto jeszcze działa.?

Hmm... Gdzie istnieje.? Gdzie ma się dobrze.? Bo jakoś cicho...

Odnośnik do komentarza

Za młody jestem żeby PES pamiętać :) Sporo na naszych wyjazdach słyszałem o grupie, ludziach, imprezach. Było zacnie :)

Ja jestem zawsze za wspólnym śmiganiem. Podczas ostatnich wypadów udawało się i to jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dobrze, że Poznań pomału powstaje (jak Feknis z popiołów). Szkoda tylko, że nie pod pełnym "sztandarem" Burgmanii. Dobre i to !

Odnośnik do komentarza

PES zawsze był uznawany i tak się czuliśmy jako Wielkopolski oddział Burgmanii. Ja na kurtce mam dwie naszywki: ogólnopolskiej Burgmanii i poznańskiego PES-U.

A dlaczego przyjęta została taka nazwa naszej grupy - to już osobna poznańska historia, znana też klubowiczom na Burgmanii. Stare dzieje...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

... znana też klubowiczów na Burgmani. Stare dzieje...

Znamy,znamy. Grunt, że znów działacie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie!

Trzeba powiedzieć jasno Historia PES publicznie zanikła ale przyjaźnie pozostały, bez znaczenia kto czym jeździ czy nie, kto gdzie pracuje co sie w międzyczasie zmieniło na dobre czy złe. Grupa Przyjaciół przetrwała - poprostu taki PES.

Napewno warto odbudować PES i życzę aby gadżety były tylko dodatkiem do nowych przyjaźni a Burgmaniacy poczuli ze Wielkopolska żyje i gotowa jest organizować wspólne spotkania dalej aniżeli sięga przysłowiowy komin.

Misiek - powodzenia i Szacun bo startujesz z pozycji Dinozaura!

Chętnie podskoczę na jakieś spotkanie czy wspólne otwarcie sezonu tu czy do Częstochowy.

Odnośnik do komentarza

Jestem ZA! :) Co prawda skuterów już jak na lekarstwo ale chyba nie będzie rasizmu? ;) Nową grupę proponuje stworzyć na FB. Pozdrawiam

Panie Pośle liczyć nie umiemy :)

Odnośnik do komentarza

Proponuję aby P.E.S. pozostał jednak na forum Burgmanii w dziale "wielkopolska" !

Z kilku przyczyn: nie wszyscy są na FB, gdzie forum powstawało by od "zera", z PESowską obecną chęcią do pisania wyglądać pewnie to będzie bardzo nędznie...

A tu pozostało nieco historii i zaglądają prawdziwi maximaniacy !

Odnośnik do komentarza

cześć. szukałem szukalem i nie znalazłem żadnej grupy z Poznania. do teraz. jak utworzycie jakas grupę na fb to ja się przyłączę. dajcie tez znać jak się będziecie zdzwaniać na jakieś spotkanie i pojezdzenie. z chęcią się dołączę

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

cześć. szukałem szukalem i nie znalazłem żadnej grupy z Poznania. do teraz. jak utworzycie jakas grupę na fb to ja się przyłączę. dajcie tez znać jak się będziecie zdzwaniać na jakieś spotkanie i pojezdzenie. z chęcią się dołączę

pozdrawiam.

cześć. szukałem szukalem i nie znalazłem żadnej grupy z Poznania. do teraz. jak utworzycie jakas grupę na fb to ja się przyłączę. dajcie tez znać jak się będziecie zdzwaniać na jakieś spotkanie i pojezdzenie. z chęcią się dołączę

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Proponuję aby P.E.S. pozostał jednak na forum Burgmanii w dziale "wielkopolska" !

Z kilku przyczyn: nie wszyscy są na FB, gdzie forum powstawało by od "zera", z PESowską obecną chęcią do pisania wyglądać pewnie to będzie bardzo nędznie...

A tu pozostało nieco historii i zaglądają prawdziwi maximaniacy !

Również jestem takiego zdania

Odnośnik do komentarza

cześć. szukałem szukalem i nie znalazłem żadnej grupy z Poznania. do teraz. jak utworzycie jakas grupę na fb to ja się przyłączę. dajcie tez znać jak się będziecie zdzwaniać na jakieś spotkanie i pojezdzenie. z chęcią się dołączę

pozdrawiam.

Po prostu zaglądaj tutaj: http://www.forum.bur...-wielkopolskie/

a tutaj umawiamy się na spotkania organizacyjne i taaakie taaam...: http://www.forum.bur...wielkopolskiej/

W weekend majowy planujemy fajny wypad, może się przyłączysz: http://www.forum.bur...zka-weekendowa/

A tutaj liczę, że się spotkamy duuuużą grupą MAXI: http://www.forum.bur...-motocyklowego/

Odnośnik do komentarza

tak. teraz sie zastanawiam jak to możliwe że tu nie zajrzałem.

na wyjazd dla mnie za długa trasa. rozpoczęcie sezonu jak nic nie wyskoczy to będę. wpadne też pewnie w jakiś czwartek pod stadion.

muszę tylko baterię wymienić.

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...