Skocz do zawartości
Forum Burgmania

cel: PRORA - wycieczka weekendowa


MISIEK

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o deklarację od osób biorących udział w wycieczce. (NIE DOTYCZY Navigator, Termin_N)

Kto i ile noclegów!

Noclegi środa/czwartek i czwartek/piątek: Chojna- ta sama baza!

Noclegi piątek/sobota i sobota/niedziela: Lubin - ta sama baza!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • MISIEK

    30

  • dziadzia

    19

  • mefisto.diabel

    14

  • Termi_N

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Witam jutro na spotkaniu wszystko powiem co i jak, dwa dni to na pewno, jutro rano dadzą mi odpowiedź czy w piątek muszę jechać z pracy tak że wszystko uzgodnimy popołudniu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Czy można doczepić się na wycieczkę tak "na krzywy ryj"? Tzn. stawiam się w punkcie zbiórki, przygotowany i jeżdżę / zwiedzam z Wami, ale nocleg i żarcie organizuję "on-line", rzecz jasna na własne ryzyko i odpowiedzialność. Hę?

"Trochę" ogranicza mnie termin; muszę być w południe w niedzielę koło Mszczonowa. Musiałbym chyba wyjechać o 3:30 AM :-( I to też bez gwarancji na sukces.

Odnośnik do komentarza

kmodzele i dziadzia -do jutra do godz.12-tej poproszę o deklaracje ile noclegów mam rezerwować ! CZAS NAGLI !

Jutro dzwonię i wstępnie rezerwuję noclegi. Zapewne będzie wymagana przedpłata ! -w najbliższych dniach poinformuję co z kasą na przedpłaty !

Albo wpłacacie mi gotówkę lub przelew, albo każdy przelewa za siebie !

.

Odnośnik do komentarza

witam , wszystko się wyjaśniło, ja niestety ale tylko dwa noclegi, kolega chce się wybrać razem z nami, jechał by w dwie osoby córką, więc dla niego jakiś osobny dwuosobowy również dwa noclegi, w razie kontaktu to mój . nr. tel. jest na PW, dzisiaj porozmawiam z Przemkiem na spotkanku,

Odnośnik do komentarza

Kolejne dwa noclegi w Świnoujściu blisko granicy -dogaduję miejsce (mamy trzy obok siebie -do wyboru) i kasę (koszt około 45-50 zł/doba/os.)

Odnośnik do komentarza

Baza Chojna -bez przedpłaty.

Świnoujście odpada, albo zajęte miejsca albo raczej nie chcą brać tylko na dwa dni - liczą pewnie tylko na duuuużą kasę za cały weekend...

Druga baza: Lubin ul. Główna 2c - http://www.wypoczynek-bros.pl/

koszt 35zł/doba/os.

Proponuję spotkanie na 9:00 (środa 25 maj) parking przy Stacji paliw BP i McDonald's Poznań-Przeźmierowo ul. Dąbrowskiego 543

Tankowanie... itp i wyjazd zapewne przed godz. 10:00...

.

.

Odnośnik do komentarza

Czy można doczepić się na wycieczkę tak "na krzywy ryj"? Tzn. stawiam się w punkcie zbiórki, przygotowany i jeżdżę / zwiedzam z Wami, ale nocleg i żarcie organizuję "on-line", rzecz jasna na własne ryzyko i odpowiedzialność. Hę?

"Trochę" ogranicza mnie termin; muszę być w południe w niedzielę koło Mszczonowa. Musiałbym chyba wyjechać o 3:30 AM :-( I to też bez gwarancji na sukces.

Pierwszy wyjazd z chłopakami miałem podobnie. Rezerwowałem prawie tydzień po nich. Jakoś wyszło i od tego czasu jest super.

Ze Świnoujścia do Mszczonowa jest 6h ciągłej jazdy. Spokojnie jak ruszysz 4-5 rano będziesz na miejscu przed południem. Choć podziwiam. Jest to 600km.

-----------------------------

MISIEK, czy lista z pierwszej strony jest aktualna po wczorajszym spotkaniu?

Odnośnik do komentarza

Szczególnie na mnie nie liczcie :-) Przeważnie dużo "muczę", mleka daję mało. Wycieczka zapowiada się zajebiście, ale jeszcze muszę dojrzeć do decyzji.

Odnośnik do komentarza

Baza Chojna -bez przedpłaty.

Druga baza: Lubin ul. Główna 2c - http://www.wypoczynek-bros.pl/

koszt 35zł/doba/os.

Proponuję spotkanie na 9:00 parking przy Stacji paliw BP i McDonald's Poznań-Przeźmierowo ul. Dąbrowskiego 543

Misiek dawaj konto to prześlę kasę za te noclegi i kiedy to spotkanie o tej 09:00?

Odnośnik do komentarza

Lista została zaktualizowana do otrzymanych wczoraj informacji.

KMODZELE - ty nie mucz, tylko się decyduj, bo ja już zarezerwowałem noclegi...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Będę obserwował Wasze poczynania i jeżeli znajdzie się jeszcze miejsce w szyku to chętnie dołączę do Was na przejazd do Prory.

Odnośnik do komentarza

Poproszę o konkretne deklaracje uczestnictwa w wycieczce, żeby nie było potem obciachu przy zarezerwowanych noclegach jak pojedzie połowa z nas...

Odnośnik do komentarza

1.29 Euro /l Pb95

Tak myślę, że nie unikniemy tankowania w sobotę na trasie Peeneumende-Prora-Świnoujście.

Odnośnik do komentarza

Panowie, halllllo ??? 1,3 - a 1.4 to zaledwie ok. 6- 7% różnicy w cenie... Chciałbym przypomnieć, że region i szyld stacji też grają rolę...

To nie kurs bankowy :D :D :D ... Jeden tankuje w Tesco, a drugi na Shellu i dysproporcje są większe od tych 6% .

PS. Bo zaraz będzie: "dr.big powiedział nieprawdę" ... Litości- opanujcie swoje wzburzone emocje :D ...

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Potwierdzam. Wróciłem właśnie z Greifswaldu. Cena w jednej ze stacji paliw 1.26 €

Odnośnik do komentarza

Panowie, halllllo ??? 1,3 - a 1.4 to zaledwie ok. 6- 7% różnicy w cenie... Chciałbym przypomnieć, że region i szyld stacji też grają rolę...

To nie kurs bankowy :D :D :D ... Jeden tankuje w Tesco, a drugi na Shellu i dysproporcje są większe od tych 6% .

PS. Bo zaraz będzie: "dr.big powiedział nieprawdę" ... Litości- opanujcie swoje wzburzone emocje :D ...

Kolego jakie emocje lepiej podać troszkę większą kwotę a podczas tankowania zostać miłe zaskoczonym mniejszą kwotą za literek

Odnośnik do komentarza

O, i takie podejście rozumiem :clapping: .

Potwierdzam. Wróciłem właśnie z Greifswaldu. Cena w jednej ze stacji paliw 1.26 €

Cieszę się, bo pojutrze w Rostocku czeka mnie tankowanie i to "pod korek" ;) ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...