Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Czwartkowe miejsce spotkań Burgmanii w Warszawie... Niezmiennie od 2009 roku w C66/Amcia Pub


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Dzięki Panowie za pogaduchy, bardzo kameralne i wesołe spotkanie👍 trochę z partyzanta ale dotarłem bez zapowiedzi 😜. Do następnego😉👍

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No jakże było dziś miło... i jeszcze ta niespodzianka z partyzanta... 😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wpadłem dziś na chwilę na 1-no osobowego spota 😉 Pogadaliśmy ze sobą, ale nie za długo bo mi się spieszyło. Chcałem ustalić jakiś wypad w niedzielę ale nie mogłem uzyskać 100% głosów 😄

IMG_20221103_190932.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moi Drodzy,

Jak wiecie, oficjalne spotkanie Wigilijne na Mazowszu nie odbyło się, z powodu siły wyższej, ale co to za Święta bez spotkania face to face i możliwości złożenia sobie życzeń osobiście... więc... 🙌

Podjąłem kroki i w najbliższy czwartek, w terminie naszego spota, odbędzie się zapewne ostatnie w tym roku spotkanie Klubu Burgmania, które roboczo nazwijmy "Spotkaniem Wigilijnym" 🧑‍🎄. Mamy zarezerwowany rząd stolików połączonych. W razie czego będzie możliwość dostawki. Każdy zamawia co chce i ile chce. Karpia i pierogów może nie będzie ale głodni nie wyjdziemy 🤩. Menu dostępne dostępne w pełnym wyborze 👍

Tak więc serdecznie zapraszam na Spotkanie Klubu Burgmania w najbliższy czwartek, tj. 22 grudnia od godziny 18:30. MIejsce - Amcia Pub (dawniej Cafe 66). Dla jasności podaję adres - Prymasa 1000-lecia 74 -> LOKALIZACJA

Do zobaczenia 🧑‍🎄

e3b87f89568527.5df8f73408e74.gif

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 20.12.2022 o 19:56, MariuszBurgi napisał(a):

co to za Święta bez spotkania face to face i możliwości złożenia sobie życzeń osobiście... więc... 🙌

Więc trzeba być...🎄miało mnie nie być, ale inne sprawy mogą poczekać🎄🎄🎄

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tego bardzo mi brakowało. Dziękuję wszystkim za miłe przedświąteczne spotkanie. Mariusz Dziękuję za pierwszą kolejkę i wspaniałe dodatki (edit: @BUGI Dziękuję).20221222_193242.thumb.jpg.5a5f61b65ed4d3a1ee84dabc48d2110b.jpg

Wysłane z Tapatalka



Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuje za spotkanie! Ale dobre były pierogi, tylko rybka nie miała w czym pływać (przyjechałem autem😤) niemniej jako fun śledzi wyjadłem te najlepsze 🫢 

Merry Christmas! 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również dziękuje za spotkanie i pogaduchy. Z niektórymi to się lata nie widziałem. Special thx dla Burgiego za pyszną herbatkę, a Bugiemu za wyszynk.
Wesołych Świąt

aa596f5c2251f2bd8f277a8a5b128985.dng

f3362f83e689f714ba1edd83d2741d81.dng

00e9b2464d63c029defa19a5316ae560.dng

e8397c51fbf6ea8aea9941244e68d21b.dng

8961c443f0f7f4472df5ad1f681528a4.dng

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja również Bardzo Dziękuję za miłe spotkanie… Dzięki dla Ojca Dyrektora za poczęstunek jak i dla Bugiego za słodkości 😎💪 Baterie naładowane… Fajnie było się z Wami zobaczyć,pogadać,pośmiać… 😁

Do następnego… 😎

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziękuję za spotkanie. Fajnie było Was zobaczyć i się z Wami pośmiać. Jak zwykle było cudownie i wesoło. Spedzić z Wami czas bezcenne. Jeszcze raz wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz Chanuki

Chag chanukah sameah

צ'ג אורים סמח
Wesołych świąt Chanuki i Bożego Narodzenia 


 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziękuje wszystkim za miłe spotkanie i pogaduchy, Syper było się z Wami zobaczyć w świątecznej atmosferze . Burgiemu dziękuję za welcome drinka a Bugiemu za wyszynk. Specjalne podziękowania również dla ElDiablo za transport. Wesołych Świąt wszystkim Do następnego .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dziękuję za miłe świąteczne spotkanie z wyśmienitym jedzonkiem :gathering:  Czas spędzony z Wami emanuje dobrą energią i pozytywnym nastawieniem do codziennych obowiązków 👍 Wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 🎄🎁

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wczorajszy wieczór to była przyjemność granicząca z rozkoszą 🤩

Dziękuję tym, którzy dali radę dotrzeć. Jeszcze raz ściskam i życzę zdrowia na Święta

Kilka ujęć pamiątkowych ode mnie.
df5715496965de0e390fec8a130d4540.jpg

667eaaec99493d2733da3d26cb20d2b5.jpg

9382c48f364e53cc8a30709bbb3930aa.jpg

ba7c6adb18537ad35319da19ce042c69.jpg

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za spotkanie trochę Wigilijne. Bugi pierogi pychota, ciasto palce lizać. Było bardzo miło. Baterie naładowane.  Wszystkim którzy nie dotarli i osobiście się nie udało życzę zdrowych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku. 

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Noworoczny czwartek ze słoneczną, bezwietrzną pogodą w dzień i 8°C :scooter:
Kto ma dziś po drodze spota?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...