Skocz do zawartości
Forum Burgmania

SKRADZIONO SKUTER !


ROLAS

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w nocy z pod bloku przy ul. Astronautów 3 w Warszawie skradziono skuter Suzuki Burgman 650 nr rejestracyjny XXxxxx

jeżeli ktoś go zobaczy proszę o kontakt 509 533 845 Michał

Skuter się znalazł. Usunąłem numer rejestracyjny i zdjęcie.

kisiel

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No cóż... Tak charakterystyczny sprzęt przeznaczony zostanie tylko na rozbiórkę... Co za dziadostwo, bo robi się podobnie, jak w przypadku 4oo... :(

Odnośnik do komentarza

Przekazałem zalogom na miescie.pezez całą noc będą mieli na uwadze jak by co będę dzwonić.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Współczuje Koledze. Wrzuciłem info na f do grupy MOTOCYKLIŚCI z WARSZAWY.

Niestety, też mam pewność że pójdzie na części...

Odnośnik do komentarza

Slowa współczucia, nie wiele pewnie zmienią.... Na prawdę, strasznie nam, mnie i małżonce przykro....

Ale jak to się stało? Nikt nic nie widział, nie słyszał?

Przerażające.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jedyną twoją obroną jak ci na nim zależy bo zainwestowałeś więcej niż jest wart

To daj ogłoszenie na allegro.pl i lub tym podobne że odkupisz go za np 3000 pln

I wtedy może ktoś się z tobą skontaktuje jak nie został już rozebrany

Odnośnik do komentarza

A moje zdanie jest takie. Takim gnojkom bo inaczej ich nazwać nie można. Powinno się łapy odrąbać na żywca. Więcej razy by już nic nie ukradli.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Po wrzuceniu info na f, odezwał się do mnie jeden gość który twierdzi, że wczoraj ok. 16.30 widział jakiegoś nygusa "o wyglądzie Bułgara" który kręcił się koło tego Króla. Info przekazałam Michałowi. Dużo to nie zmienia. Monitoringu w pobliżu brak :(

Odnośnik do komentarza

A moje zdanie jest takie. Takim gnojkom bo inaczej ich nazwać nie można. Powinno się łapy odrąbać na żywca. Więcej razy by już nic nie ukradli.

Tak, dokładnie, jestem za ! Nie dzwonić na policję, tylko od razu obcinać rękę. Tylko najpierw trzeba go złapać...

Odnośnik do komentarza

Az mnie zmrozilo !

Tak "oczojebny" sprzet podprowadzic ?!!?!?

Mysle ze pojdzie na czesci.

Tzn. juz wczoraj byl rozebrany :(

Szkoda ze zwykly obywatel nie moze liczyc na pomoc monitoringu.

Dzisiejsze oprogramowanie OCR w moment wytyczy trase tego cuda.

Obserwuj nowe ogloszenia na skrzynie biegow.

Nie ma nic bardziej wartosciowego / poszukiwanego w AN650.

Mam nadzieje ze znajdziesz sk........a

Odnośnik do komentarza

Współczuję :/

Jeżeli skuter pójdzie na części to w sumie bedą one sprzedawane na popularnych aukcjach internetowych. Jeżeli masz jakieś bardzo charakterystyczne części to ja bym teraz mocno śledził ww portale. Wszystkim polecam też znakowanie na swój własny sposób elementów skutera.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Super, mam nadzieję, że nie uszkodzony :)

Ps. Już się bałem, że zabraknie mi muzy pod oknem na Korot. ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mam nadzieję, że złapią tego sk*** , który go zwinął i poniesie zasłużoną karę.. Cieszę się, że sprzęt powrócił do właściciela. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak jak powiedziałem wcześniej. Złapać gnoja i upi......er.......olić łapy przy samej du......ie. Złodziej to syf i plaga. Super że się odnalazł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No, to dobre info. Czyli jednak był gdzieś w pobliżu. Jak możesz to podrzuć więcej szczegółów w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza

Niestety. pamietam kiedyś mój ukradziony samochód znaleziony po miesiącu przy jakiejś kontroli w innym mieście... Z cukiereczka, po trochę ponad 30 dniach zrobił się totalny, dodatkowo w wielu miejscach zniszczony, mówiąc krótko, syf...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...