Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koci Rajd


pinio

Rekomendowane odpowiedzi

Albo im PR nawalił, albo ja oślepłem.

Zakładam, że nie ma drastycznych zmian względem przeszłości, ale może ktoś coś znalazł więcej?

Odnośnik do komentarza

Zawsze się dawało na miejscu zapisywać i jestem coraz bliżej decyzji na TAK. Aczkolwiek miałem nadzieję, że PanRypak odwiezie mnie do rodziny swoim PanMotorem. No ale najwyżej sobie śmignę lodówką.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem wywiad środowiskowy i okazało się, że PanMotorki na Koci nie jadą w tym roku bo mają swój PanZlot w tym czasie

Odnośnik do komentarza

Apki jadą, puki co mam ten termin wolny :) Jeszcze kolegę na Afryce nowej namawiam i innego na jakimś naked'zie też, więc może być ekipa 4 jeźdźców :)

Odnośnik do komentarza

Znaczy apokalipsa pełną gębą... I teraz nie wiem, czy mogę rozwalić ten misterny plan pchając się na piątego.

Odnośnik do komentarza

Tam to się z zasady jeździ pojedynczo, a z praktyki to małymi watahami. Małymi by punktów przyznawania punktów nie blokować.

Odnośnik do komentarza

no to żeś się w czasie przesunął, chociaż pewnie szybka ta Pańcia to i może ja z resztą z tyłu :))))

p.s.

koci dopiero w tą sobotę :)

Odnośnik do komentarza

A to Paka Rypaka, jedzie na Koci Rajd bez Rypaka?

Nie może być. Właśnie wpłaciłem cegiełkę na Rajd. Zatem potwierdzam swój udział.

Jak się umawiamy na sobotę? Proponuję o 8:15 na BP Karkonoska, może być?

Dojazd ok. 40 min: klik

Uwaga trzeba sobie wydrukować i podpisać oświadczenie dostępne na ich stronie, jako ostatnia kartka z regulaminu.

Cytat z regulaminu:

1. Rajd ma charakter turystyczno–krajoznawczy. Celem Rajdu jest promowanie sportów motorowych oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

2. Rajd odbędzie się w dniu 21 maja 2016 r.

3. Start oraz meta Rajdu znajdują się w Bazie Rajdu na terenie Ośrodka

Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach.

4. Zestawy startowe będą wydawane w dniu Rajdu w godzinach 08:00-10:00.

5. Start Rajdu odbędzie się o godzinie 10:00.

6. Uczestnicy zobowiązani są do zakończenia Rajdu do godziny 18:30.

Uczestnicy, którzy zakończą Rajd po godzinie 18:30 nie będą klasyfikowani.

Odnośnik do komentarza

No to pojechałem :fireman2:

Widocznie coś przeoczyłem i wmówiłem sobie inną datę,ale co by nie było to jadę w sobotę.

Wpłacam cegiełkę i spotykamy może na wylocie Toyota Bielany 8.30?

Zawsze się dawało na miejscu zapisywać i jestem coraz bliżej decyzji na TAK. Aczkolwiek miałem nadzieję, że PanRypak odwiezie mnie do rodziny swoim PanMotorem. No ale najwyżej sobie śmignę lodówką.

Odwiozę i zawiozę papciochu.

Odnośnik do komentarza

Nie jadę na wieś, to nie skorzystam z PanTransportu tym razem. Ale jest propozycja niedzielnego wypadu do CRL za południową granicę. Są chętni?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to umówiliśmy się na BP Karkonoska na start o 8:15.

Jak ktoś potrzebuje wcześniej sobie zatankować, wypić kawkę, skorzystać z toalety, to zapraszamy wcześniej.

PanRypaku, jeśli Ci wygodniej poczekać na nas przy Toyocie, to bądź gotow dołączyć do nas ok. 8:20 na rondzie i śmigamy dalej :)

Nie wiem jak będzie z opłatami na miejscu, mam nadzieję, że gotówką będzie można zapłacić.

Co do wyjazdu na Czechy w niedzielę, to może osobny wątek na to puścić, to może jeszcze ktoś dołączy?

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to umówiliśmy się na BP Karkonoska na start o 8:15.

Jak ktoś potrzebuje wcześniej sobie zatankować, wypić kawkę, skorzystać z toalety, to zapraszamy wcześniej.

PanRypaku, jeśli Ci wygodniej poczekać na nas przy Toyocie, to bądź gotow dołączyć do nas ok. 8:20 na rondzie i śmigamy dalej :)

Nie wiem jak będzie z opłatami na miejscu, mam nadzieję, że gotówką będzie można zapłacić.

Co do wyjazdu na Czechy w niedzielę, to może osobny wątek na to puścić, to może jeszcze ktoś dołączy?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...