Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Moto EXPO 2016


Vince

Rekomendowane odpowiedzi

byłem, widziałem i cieszę się, że dotarłem

dzięki wizycie wyleczyłem się z kilku modeli, a na kilka spojrzałem bardziej przychylnym okiem

generalnie tłum ludzi

dobrze, że byłem w niedzielę około 11, bo godzine później kolejka do kasy sięgała poza parking ;(

Odnośnik do komentarza

Ja byłem w niedziele po 14.00 i zero kolejki do kasy. Można było się przymierzyć do wielu skuterów w jedno popołudnie. Plus podosiadać dużych turystyków, także biegowców. In minus dla mnie Suzuki Burgman 125. Wyskoczyli z ceną pow. 20k PLN. Z kolei 650-kę gdzieś upchnęli z tyłu za innymi moto, jakby się wstydzili.. Honda wsród skuterów też niewiele pokazała, za to Yamaha stanęła na wysokości zadania. Dużo było 125-tek, firmy czują chyba możliwość zarobku na posiadaczach kat. B, natomiast za niewiele więcej można mieć np. 300-ki. Jak dla mnie - warto było odwiedzić targi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie byłem, więc poszukałem relacji na YT i znalazłem... ciekawą :clapping: Czuć, że wiosna idzie...

Oglądać od ok. 3:50 ;)

Odnośnik do komentarza

W tym roku przewagę miały marki wchodzące na rynek i mniej znane. Widac ze chca przejac rynek tanich a zarazem duzych skuterów.Przewaga to 125 ale to nie dziwi bo to teraz najlepiej sie sprzedaje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...