Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Koszulki dla Burgmani łódzkiej


jurczas

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie zaśmiecać innych tematów otwieram ten. Ważne w kosztach jest to ile będzie chętnych na koszulki i jaka ilość będzie to ilość, więc proszę określcie tu swoje potrzeby ilość i rozmiar. Pszcie też o wymaganiach wyglądu

1. jurczas 2x XXl 2x M

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PAW_KOR

    52

  • Julo

    17

  • jurczas

    14

  • krzysiu

    13

Top użytkownicy w tym temacie

Flaga i napis ro chyba haft

logo z przodu też haft a naplecah proponuę napis "BURGMANIA GRUPA ŁÓDZKA"

Tylko narazie mało chętnych żeby się oplacalo

Odnośnik do komentarza

Posłuchajcie. Na pewno sitodruk bedzie tanszy i tam gdzie zrobimy szablon juz zistanie i za jakis czas bedzie można ponownie zamowic koszulki.

Ma może ktoś to logo grupy łodzkiej w jakimś rozsądnym formacie żeby nadawał się do sitodruku?

Proponuję:

1. Napis na plecach bez loga tylko same litery BURGMANIA GRUPA ŁÓDZKA

2. Z przodu logo grupy łodzkiej ewentualnie z adresem strony www.burgmania.net pod tym logiem

3. Na lewym rękawku napis POLAND , a pod nim nasza flaga w kolorze.

Podejrzewam , żeby było by taniej to napisy w jednolitym kolorze oraz logo, za wyjątkiem czerwonego na fladze.

Sprubóję się rozeznać w temacie, a już kiedyś zamawiałem podobne koszulki tylko dla stowarzyszenia IPA.

Proszę o komentarz.

Pozdrawiam.

P.S

Może zamiast zwykłego t-shirtu zamówić koszulki polo. Na pewno bedzie drożej, ale dostojniej. :)

Np. Tak b09fb016677b59c3a6ecca514c02a694.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie może być, tylko ten czarny mi się nie podoba. Raz, ze w słońcu masakra, a dwa, że czarne są bez wyrazu takie jak wszyscy wszędzie noszą. Na sierpniowym Leniwcu mieliśmy fajny odjechany kolor i w grupie wygladaliśmy super. Pod tym linkiem można poszukać fotek

Odnośnik do komentarza

Czarna jest zawsze uniwersalna. Ja nie widze problemu. Mozna zrobić czarne i drugi kolor. Tylko najlepiej taki aby kontrastował z sitodrukiem do czarnego koloru , żeby nie zmieniać kolorystyki.

Propozycja2554d1946a89fa5d8b34752175a9d04d.jpg505661b061a4f822be9829bddb763e0f.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Słuchajcie już się orientowałem i orientacyjny koszt to około 20-30 PLN (koszulka + nadruk) z tym, że minimalne zamówienie to 50 koszulek, natomiast jak chcemy mniej to cena rośnie.

Czas wykonania to od 7 do 14 dni.

Odnośnik do komentarza

Wysyłam własnie zapyutanie ofertowe do kilku firm i zobaczymy co powiedzą. Ale jaki miąłby byc ten drugi kolor.

Proszę o opinie. Jak coś to mogę się tym zając i za dwa tygodnie będziemy mieli koszulki.

Potrzebuje tewz logo w dobrej rozdzielczości najlepiej w corelu, ale jak nie bedzie to możemy poprzestać na samym napisie z przodu Grupa Łodzka.

Jak dostanę konkretne odpowiedzi to dam znać.

Odnośnik do komentarza

Posłuchajcie. Na pewno sitodruk bedzie tanszy i tam gdzie zrobimy szablon juz zistanie i za jakis czas bedzie można ponownie zamowic koszulki.

Ma może ktoś to logo grupy łodzkiej w jakimś rozsądnym formacie żeby nadawał się do sitodruku?

Proponuję:

1. Napis na plecach bez loga tylko same litery BURGMANIA GRUPA ŁÓDZKA

2. Z przodu logo grupy łodzkiej ewentualnie z adresem strony www.burgmania.net pod tym logiem

3. Na lewym rękawku napis POLAND , a pod nim nasza flaga w kolorze.

Podejrzewam , żeby było by taniej to napisy w jednolitym kolorze oraz logo, za wyjątkiem czerwonego na fladze.

Sprubóję się rozeznać w temacie, a już kiedyś zamawiałem podobne koszulki tylko dla stowarzyszenia IPA.

Proszę o komentarz.

Pozdrawiam.

P.S

Może zamiast zwykłego t-shirtu zamówić koszulki polo. Na pewno bedzie drożej, ale dostojniej. :)

Np. Tak b09fb016677b59c3a6ecca514c02a694.jpg

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Logo i flaga haftowane a napisy inne te wyglądają jak ochroniarskie

Dobra PAW KOR działaj ja sie wycofuje ze swoja propozycją

Odnośnik do komentarza

To jest tylko wstępny projekt . Krój czcionki oraz wysokość i id. jest do obgadania. Ja wymyśliłem tak na szybko, ale nie widzę problemuy aby zaproponować jaką konkretną trzcionka mają być napisy

Mogą być haftowane, ale jaki to będzie koszt tego haftu pytanie 1.

Pytanie 2. z tego co wiem nie każdy materiał nadaje się do haftu.

Proszę o dyskusję.

Mam wstępna odpwowiedź. 50 koszulek po 28 brutto każda. Mogą być w dwóch kolorach

Widze, że juz was chec posiadania koszulek opuscila.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...