Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Test maxi skutera


mowso

Rekomendowane odpowiedzi

Alo

Przyznam się bez bicia że nie było mnie tutaj od roku :) ale jak to zawsze w zimę milion pomysłów w głowie jest. W zeszłym roku kupno maxi skutera nie wypaliło i w garażu dumnie muskuły pręży Teresa duża z Yamahy ale gdzieś po głowie w dalszym ciągu chodzi mi skuter.

Do rzeczy - czy byłby ktoś chętny z dużym Silverwingiem, Burgmanem itp na wiosnę pojechać gdzieś na 200-250km i się zamienić motocyklami w trasie ? Może ktoś się przymierza do zakupu dużego turystyka i też chciałby spróbować ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zacna Ci maszynka i chętnie posadzę na niej swój zad :) ja w zamian CI użyczę..... Burka lub Hondzinę w zależności co zanabędę na ten sezon, polecam wspólny wypad w kierunku Beskidu Śląskiego i Żywieckiego ( pętelka 150 km) oczywiście jestem otwarty na inne propozycje, będzie bliżej wiosny dogadamy terminy i kierunki :)

Odnośnik do komentarza

Podbijam temat i po powrocie z majówki chciałbym wprowadzić w końcu plan w życie :) Zapraszam jak by ktoś miał ochotę użyczyć maxi do testów, w zamian użyczę Teresę do jazdy :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jak Ci AN650 nie straszny to możemy się "wymienić" daj na PW jakieś namiary to się dogadamy

Odnośnik do komentarza

Dzięki, będę pamiętał - teoretycznie jestem umówiony z Robertem na przyszły tydzień podmianę w czasie jazdy na jego 650-kę - zobaczymy czy się uda czasowo zgrać wszystko :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...