Skocz do zawartości
Forum Burgmania

KULIG z ogniskiem u wd40 - Recław impreza plenerowa


wd40

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią planujemy zrobić kulig, który odbędzie się jak pogoda pozwoli.

Najlepszym dniem będzie niedziela, o godz.12; ale nie wiem która, dokładnej daty nie napiszę, bo musimy poczekać na dopadanie śniegu.

Plan zabawy:

godz.12 rozpoczęcie kuligu, następnie ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz zabawy: bitwa na śnieżki, drużynowe lepienie bałwana, wywalenie orła na śniegu, coś jeszcze było z pawiem, ale nie pamiętam; zakończenie godz. 15-16;

jak macie jakieś inne propozycje to piszcie.

Nadmieniam, że może być lipa z planów jak śniegu nie dosypie chociaż jeszcze 10 cm.

Osoby chętne proszę o przygotowanie sanek i dobrych sznurków oraz ewentualnie ubrań na zmianę; kiełbaski i dodatki we własnym zakresie.

Kulig dla całych rodzin z dziećmi, mogą też być teściowe :)

Osoby biorące udział w kuligu robią to na własną odpowiedzialność.

Dokładny termin podam dwa, trzy dni przed kuligiem.

Zapraszamy,

Jola z Waldkiem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jolu i Waldku,

Super propozycja :)

Wstępnie piszemy się na udział w tym kuligu. Czekamy na dalsze informacje o terminie.

Pozdrawiamy i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że tak daleko do Was bo byśmy pewnie przyjechali.

Na pocieszenie w tę sobotę mieliśmy kulig - zabawa po pachy, kondycja wyrobiona i krążenie nareszcie w normie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artur ...

Móc to chcieć a chcieć to móc ... :)

.

A ja nie mam sanków ... i rozpaczam z powodu ich braku ... :)

No chyba że bez sanków też można ... np. jako palacz przy ognisku ... :)

Mirek chcieć to móc.

http://olx.pl/oferta/sanki-drewniane-CID767-ID9QsXF.html#2a9a8e391a

Do podtrzymania ognicha też ktoś jest potrzebny.

Odnośnik do komentarza

Artur ...

Móc to chcieć a chcieć to móc ... :)

.

A ja nie mam sanków ... i rozpaczam z powodu ich braku ... :)

No chyba że bez sanków też można ... np. jako palacz przy ognisku ... :)

mam jedne sanki, takie z oparciem. tylko sznura brak

Odnośnik do komentarza

Załatwiłem sobie wolne na tę niedzielę, i nawet jeśli zamiast kuligu będzie tylko ognisko, pieczone ziemniaki, nalewki - zrobienie bałwana (plus ewentualne wywinięcie orła) to wchodzę w to.

Odnośnik do komentarza

Załatwiłem sobie wolne na tę niedzielę, i nawet jeśli zamiast kuligu będzie tylko ognisko, pieczone ziemniaki, nalewki - zrobienie bałwana (plus ewentualne wywinięcie orła) to wchodzę w to.

spoko, to raczej jeszcze nie ta niedziela, u nas za malo sniegu :kwasny: musimy uzbroic sie w cierpliwosc

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Możemy zrobić, niekoniecznie przecież u Waldków (czy Jol?) ;), żeby im nie zawracać głowy. Spokojnie możemy nawet na miejscu - Głębokie? Bartoszewo? Lotnisko u Elvisa etc .......

Odnośnik do komentarza

Możemy zrobić ognisko, kiedy tylko macie ochotę, Mam fajny teren trochę dziki i nie ogarnięty z pozostałościami z drugiej wojny św. (okopy , fundamenty, odłamki w drzewach, jakieś dziury w ziemi) ok. 500m od domu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...