Skocz do zawartości
Forum Burgmania

CZERWONE LOTNISKO - 10.11.12 czerwca 2016


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że jeszcze daleko do imprezy ale ...

właśnie otrzymałem od andrew70 i Adriana info o terminie tegorocznego Zlotu Militarnego na lotnisku w Kluczewie...

i w imieniu wyżej wymienionych oraz własnym, chciałbym wszystkich do nas zaprosić ... :)

.

P R Z Y B Y W A J C I E

.

Z tego co słyszałem, to w tym roku ma być zorganizowana wycieczka z przewodnikiem ... oczywiście po lotnisku i ... i jego tajemnych zakamarkach ...

Póki co to tyle, o szczegółach będę informował ... :)

czerwone%252520lotnisko%2525202016.jpg

Odnośnik do komentarza

Póki co nie ma jeszcze szczegółów ani programu imprezy ...

W miarę rozwoju sytuacji będę informował o szczegółach ...

Póki co można looknąć TUTAJ i popatrzeć co tam działo się wcześniej ...

Odnośnik do komentarza

przybędziemy!!!!!!!

Super ... wiem że jest jeszcze trochę czasu ale ...

... już się cieszę ... i mam nadzieję ze zbierze się cała ekipa ... :)

Odnośnik do komentarza

Fajnie Elvis trzymaj rękę na pulsie. Jestem bardzo zainteresowany- blisko, fajny klimat (w ogóle jak się ociepli musisz nas zaprosić i obwieść po lotnisku- całym, tak, abyśmy mogli je sobie wyobrazić,, jakie jest duże, jak daleko sięga, gdzie były budynki (wieża), hangary itp- myślę też, że moglibyśmy kiedyś pojechać na lotnisko w Chojnie

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie ... jest sprawa ...

A właściwie nie będę się rozpisywał tylko pozwolę sobie zacytować tekst ze strony zlotowej ...

.

"Apel do wszystkich ludzi militarnych.Po 24 latach został odnaleziony Rosjanin który zagubił się na Lotnisku Kluczewo. Zapadł w śpiączkę po spożyciu spirytusu lotniczego. Został odnaleziony w polu kukurydzy i nie może trafić do domu.Jego Koledzy już dawno odlecieli do dalekiej Rosji swoimi SU-27 a on dalej na warcie.po krótkiej rozmowie wiemy że ma na imię Andriej i szuka swojego samolotu.Proszę pomóżcie odnaleźć mu drogę do domu.:) Był poszukiwany przez program " Ktokolwiek widział,ktokolwiek wie " a teraz trafił do Polskiego Czerwonego Krzyża. Tu zwracamy się z prośbą do militarnych ludzi dobrego serca.Kto odwiezie Andrieja do domu ? Oczywiście pojazdem bloku wschodniego.:)

PS. Daleko niema tylko do Nowosybirska jakieś 5156 km.:)"

so%25C5%2582dat.jpg

Odnośnik do komentarza

Przypominam że już niebawem ... a dokładnie od najbliższego piątku do niedzieli ...

ZLOT MILITARNY CZERWONE LOTNISKO

lotnisko.jpg

.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ ...

.

Przybywajcie ... :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...