Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nowy dział na forum... Pomysł, ale czy dobry?


𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

Nowe działy na naszym forum? Wypowiedz się.  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Zima nadci?ga wielkimi krokami. Tematy skuterowe w tym okresie trochę zamieraj? choć i tak nasze forum nie może narzekać na mały ruch nawet w okresie zimowym.

Zastanawiałem się na tym czy nie dodać jakiego? nowego działu na forum. Mógłby to być dział typu "total OT" lub inny dowolny typu "motoryzacja" lub "czym jeĽdzimy jak nie jeĽdzimy skuterami".

Pytanie tylko czy ma to sens... whist

Teoretycznie na wielu forach dyskusyjnych s? takie działy i niby krzywdy to nikomu nie robi. Chodzi o to, że rozmawialiby?my w swoim gronie o tematach o których nigdy nie rozmawiali?my.

Zaznaczam- jest to tylko pomysł, który nie musi wej?ć w życie. Sonda ma na celu pokazanie jakie macie zdanie na ten temat.

No to do dzieła... !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
(...)że rozmawialiby?my w swoim gronie o tematach o których nigdy nie rozmawiali?my.(...)

!scooter !tut

Widzę, że wujek z NRD chętnie pogadałby na Burgmanii o sexie... whist:D:D

Odnośnik do komentarza

sprawa ciekawa, dodam pomysł, że skoro maj? to być NASZE offy to może by tak na hasełko toto zrobić coby postronni nie czytali co gdzie z kim i jak i czym

ot taka wewnętrzna plotkarnia klubowa dla wtajemniczonych

Odnośnik do komentarza

Bigu jak damy tematy polityczne i kosciele to na 1 zlocie na wiosne wszyscy pojad? z kompletem nozy kuchenych !scooter To co na pewno trzeba dodać to ile osob jest na chacie znow i nie pisać ze to zpowalnia głowna strone.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
sprawa ciekawa, dodam pomysł, że skoro maj? to być  NASZE offy to może by tak na hasełko toto zrobić coby postronni nie czytali co gdzie z kim i jak i czym

ot taka wewnętrzna plotkarnia klubowa dla wtajemniczonych

To nie jest żadnym problemem whist

Przypominam o klikaniu w sondzie bo głównie o to chodziło !

To co na pewno trzeba dodać to ile osob jest na chacie znow i nie pisać ze to zpowalnia głowna strone.

Krzywy... ale ta sonda nie jest o czacie tylko o ewentualnych zmianach na forum!

Chat to strona główna a forum to forum.

Proszę nie robić ot ! :D

Na temat, na temat panowie !scooter

Odnośnik do komentarza
Bigu jak damy tematy polityczne i kosciele to na 1 zlocie na wiosne wszyscy pojad? z kompletem nozy kuchenych :D

A ja myslalem, ze bedzie to po dyskusji o browserze !scooter ...

HAHAHA...

PS. Nie moge klikac, raz mi sie udalo i dalej lipa whist ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Przypominam, ze sonda jest anonimowa.

Nie ma do niej wgl?du US, ZUS czy organy ?cigania !scooter

Proszę klikać whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Bigu jak damy tematy polityczne i kosciele to na 1 zlocie na wiosne wszyscy pojad? z kompletem nozy kuchenych :D

A ja myslalem, ze bedzie to po dyskusji o browserze !scooter ...

HAHAHA...

PS. Nie moge klikac, raz mi sie udalo i dalej lipa :D ...

Bigu spróbuj klikn?ć z innego IP !tut

Sondy maj? z reguły zabezpieczenia przed wielokrotnym głosowaniem z tego samego kompa...

A o browserze już tak fajnie się rozwijało... whist

BTW:

Już klikn?łem

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
sprawa ciekawa, dodam pomysł, że skoro maj? to być NASZE offy to może by tak na hasełko toto zrobić coby postronni nie czytali co gdzie z kim i jak i czym

ot taka wewnętrzna plotkarnia klubowa dla wtajemniczonych

!OKK popieram z tym hasełkiem .......

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wujek z NRD chętnie pogadałby na Burgmanii o sexie...  !OKK  !tut  !tut

No Bigu na ten temat jeszcze z Tob? nie gadałem nawet po :) a może :) gadałem

Czasem lubię pogadać !tut

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wujek z NRD chętnie pogadałby na Burgmanii o sexie...  !tut  !tut  :)

No Bigu na ten temat jeszcze z Tob? nie gadałem nawet po :) a może !OKK gadałem

Czasem lubię pogadać :)

Widzę, że niektórych depresja jesienna ogarnia, już tylko pogadać sobie mog? na pewne tematy ... :)

Nie tego, żebym się tam zaraz nabijał ... !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No więc tak--- Sonda pokazała, że dział OT jest może nie tyle co potrzebny, co fajnie jakby był. Osobi?cie mam pewne obawy ale niech tam, przetestujmy !tut

Wła?nie dodałem dział Off topic na próbę. Je?li pomysł się sprawdzi a rozmowy w tym dziale nie pogorsz? ogólnego porz?dku na forum i nie przysporz? moderatorom dodatkowej (niepotrzebnej) pracy to dział zostanie.

Odno?nie działu z hasłem. Zastanowimy się z Tetsuo jak to rozwi?zać technicznie i je?li wszystko dobrze pójdzie będzie dodamy jeszcze jeden dział z password' em.

Tak więc... zapraszam do dyskusji w nowej kategorii na forum czyli Off topic !scooter :

http://www.burgmania.net/forum/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...