Skocz do zawartości
Forum Burgmania

prośba o asystę na pogrzebie


CZARO

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy przed chwilką dostałem telefon od kolegi motocyklisty z Łap który prosi o przybycie motocyklistów żeby towarzyszyć w ostatniej drodze jego kolegi który był motocyklistą i zmarł (żaden wypadek) na jakąś ciężką chorobę....miał 27 lat .motocykliści będą się zbierać na stacji paliw przy wjezdzie do Łap o 11:30 w sobotę .z góry dziękuję w jego i zmarłego imieniu.

kolega śmigał niebieskim hornetem

Odnośnik do komentarza

Niestety mieszkam w Poznaniu, wiec mój przyjazd jest nierealny, ale nie mogę się powstrzymać, żeby powiedzieć, ze jest mi bardzo przykro i smutno, niech spoczywa w spokoju ...

Odnośnik do komentarza

Zapalam świczkę; spoczywaj w pokoju chłopaku.NIESTETYnierealne przybycie z Krasnegostawu.

Pany z BIASŁEGO I OKOLIC weżcie sie zorganizujcie NIEWSTYD WAM.

Odnośnik do komentarza

Czaro- wiesz,że ja nadal jeszcze jeżdzę na 2oo.(a jest grudzień).

Pojechłbym na pożegnanie kolegi motocyklisty ,gdyby nie wyjazd na Hańcze ,i podobna -symboliczna ceremonia pożegnania mego kolegi nurka , który był moim przyjacielem i uległ wypadkowi podczas wspólnego

nurkowania .

O przyjaciół, znajomych i innych dobrych ludzi trzeba pamiętać.

Odnośnik do komentarza

Czaro- wiesz,że ja nadal jeszcze jeżdzę na 2oo.(a jest grudzień).

Pojechłbym na pożegnanie kolegi motocyklisty ,gdyby nie wyjazd na Hańcze ,i podobna -symboliczna ceremonia pożegnania mego kolegi nurka , który był moim przyjacielem i uległ wypadkowi podczas wspólnego

nurkowania .

O przyjaciół, znajomych i innych dobrych ludzi trzeba pamiętać.

a miałem do Ciebie dzwonić...
Odnośnik do komentarza

Arturo ja też,,nie składam broni'' i dojeżdżam do pracy na moto plus jakieś śmigania :) (oczywiście jedź pożegnać kolegę i złóż kondolencje także w moim imieniu ,nurkowanie to też bardzo fajna pasja choć jak widać nie mniej niebezpieczna od jazdy na 2oo niestety )

w kwestii asysty jestem w kontakcie z Jarem na którego zawsze można liczyć :) dziękuję też innym którzy się odezwali na forum i na pw .....

Odnośnik do komentarza

pogoda jaka była taka była..... Jaro mamy podziękowania od chłopaków z Łap .... i ja tobie dziękuję i do następnego mam nadzieję w przyjemniejszych okolicznościach razu....

Odnośnik do komentarza

pogoda jaka była taka była..... Jaro mamy podziękowania od chłopaków z Łap .... i ja tobie dziękuję i do następnego mam nadzieję w przyjemniejszych okolicznościach razu....

mnie w drodze powrotnej dopadł deszczyk, i coś podobnego do śniegu...musiałem odwiedzić myjkę,bo moto troszeczkę zabrudziło się... Do następnego razu,w bardziej przyjemnych okolicznościach...

pare fotek

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

zdjecie.jpg

12366202_959085277498056_364695825804548994_n.jpg?oh=183b90ac716885d59fe260474a5d8859&oe=56E32FDA

12341179_959085330831384_5876759297990467836_n.jpg?oh=5da912f59318034f8db3fbb26c6120c7&oe=56DE7EC4

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...