Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Opłatek Dolnośląski 2015


Pan rypak

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ukryci Burgmaniacy!

Rok 2015 w Dolnośląskim ubogi na Regionalnym,więc może Spotkanie opłatkowe nam wyjdzie?

Zapraszam do dyskusji i przedstawienia swoich propozycji względem takiego spotkania.

Ps,sporo nas tu jest,ale nikt się nie kwapi do zorganizowania takiego spotkania,więc postaram się Was zintegrować podczas takiego spotkania-tylko dajcie mi szanse!

Zapodajcie miejscówkę(kawiarnia,bar,restauracja itp) i datę naszego spotkania.

Odnośnik do komentarza

Nasza familia chętnie się spotka z szanownym koleżeństwem. Nie wiem tylko czy spotkamy się przed świętami czy w styczniu ? A może wybierzemy się do Zającówki na weekend ?

Odnośnik do komentarza

Jestem chętny, może ktoś nowy też przyjdzie, bo z tych wpisów to widzę, że sami zintegrowani :)

Pierwszy termin kiedy jestem we Wro i mam wolne popołudnie i wieczór to 18 grudnia, piątek.

Weekendy do świąt już zajęte. Ewentualnie pomiędzy świetami, a NY? Pochwalimy się prezentami ;)

Odnośnik do komentarza

Propozycja jest taka:

Miejsce: Ligota koło Kobylej Góry

Czas: 19-20 XII 2015r.

Start od godz. 15-tej w sobotę.

Luźny plan zajęć:

- zbieramy się do kupy i idziemy do Kobylej Góry nad zalew zjeść obiad i wstępnie się rozruszać: Drewniana Chałupa

- wracamy na Ligotę i balujemu do białego rana w oparciu o to co przywieziemy i sobie zrobimy

- niedziela zostanie ustalona przed świtem albo po pobudce.

I co Wy na to?

Odnośnik do komentarza

Papcioch to jednak poważny gość i wszystko ogarnął :xmas: dzięki Dużej oczywiście

Jestem obecny z własnym majdanem do spania.

Ps,może zapodajmy co przywozimy ze sobą(placek,wędliny i inne takie co by nie było za dużo i nie zostało dla psa)

I co najważniejsze chałupa zostanie poświęcona,a ja będę kropidłem :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Taczka już czeka :), a las niestety został wykoszony do wysokości kostek i musi odrosnąć.

No to kilka informacji i zaleceń. Dzisiaj właśnie wysłałem umowę o dostawę prądu, więc baterie ładujemy przed przyjazdem, bo przedłużacz od sąsiada czasem korki wywala i trzeba chodzić po ciemku :). Woda jest, a że jest ogrzewana prądem, to będzie tylko zimna. Ale proszę się nie martwić, jest kuchenka gazowa, to kawa, herbata i przekąski będą na ciepło. Ogrzewanie podłogowe jest... elektryczne, to ciepłe bambosze i po kłopocie a resztę kominek ogrzeje. Miejsca do spania zapewnione, a jak Rypak zapomni materaca to się komuś właduje do łóżka i będzie weselej.

Może nie o wszystkim pamiętałem, bo dla nas to normalka, to pytajcie.

Odnośnik do komentarza

No niestety okazało się że w niedzielę 20.12 małżonka ma egzamin i musi zameldować się o 8 rano w Nysie, tak więc musimy odpuścić. Może uda się następnym razem. A może przełożymy nasze spotkanie na 26.12 za tydzień, wiem że to drugi dzień świat ale będzie okazja oderwać się od stołu....

Odnośnik do komentarza

Witajcie ukryci,

opłatek odbył się zgodnie z planem 19 grudnia w karczmie http://drewnianachalupa.pl/index.html

Podczas naszego spotkania odwiedził Nas kolega Syndaren z osobą towarzyszącą,który zmierzał do Wrocławia i Nasz niezastąpiony Smarciu,który rzutem na taśmę przybył do Kobylej Góry.

Było smacznie,zabawnie i sympatycznie,co pewnie potwierdzą uczestnicy spotkania.

Dziękuję Kasi i Krzysiowi za gościnę w Nowym domku,gdzie przy kominku wspominaliśmy....................

W załączeniu kilka zdjęć z karczmy i niedzielnego spaceru.

https://goo.gl/photos/ksM5SeiB8QsNkSHp6

Odnośnik do komentarza

Było smacznie,zabawnie i sympatycznie,co pewnie potwierdzą uczestnicy spotkania.

Potwierdzam,

- smacznie było i nawet tego drwala nie było szkoda :chef:

- zabawnie i sympatycznie to się wi, w takim towarzystwie to zawsze :Jumpy:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...