Sympatycy siemik Opublikowano 1 Grudnia 2015 Sympatycy Opublikowano 1 Grudnia 2015 Dzisiejszy dzień nie był dobry. Śnieg, grad, deszcz i wiatr a po zatym wkurzony jestem zmianą terminu zlotu w niemczech. Pozdrawiam Siemik
Bobas Opublikowano 2 Grudnia 2015 Autor Opublikowano 2 Grudnia 2015 Grzechotnik, szkoda, że nie pasuje Ci ten termin. No, ale mamy jeszcze przecież nasze Bieszczady .
Burgerman Opublikowano 2 Grudnia 2015 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Krzysiu, pucuj buta na 6 grudnia. Musi być duży, żeby Burgman się zmieścił.
Bobas Opublikowano 2 Grudnia 2015 Autor Opublikowano 2 Grudnia 2015 5-tego jedziemy po Burka z Michem i Szamotem. Nie wiem jak przeżyć do tego czasu. Emocje jak u dzieciaka.
Administrator MariuszBurgi Opublikowano 2 Grudnia 2015 Administrator Opublikowano 2 Grudnia 2015 Bobas, tak się składa, że rozumiem Cię doskonale
szamot Opublikowano 2 Grudnia 2015 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Oj dluga podróż nas czeka chyba że przenośną toaletę zamontuje , Może w piątek już wyjedziemy?
Bobas Opublikowano 2 Grudnia 2015 Autor Opublikowano 2 Grudnia 2015 Tomek. W piątek nie dam rady, ale chyba kasy z wypłaty nie wystarczy na papier toaletowy. Kupa goni kupę. Wygląda na to, ze do soboty będę odwodniony. Dobrze kończy się stary rok. Zonka właśnie dostała pracę w banku. Się układać zaczyna. Będzie za co burkowy kredyt spłacać. Mariusz, jak potrzebujesz papier albo spiralę do przepychania toalet to daj cynk . Opanujemy temat. Tomasz, jak będzie problem ze złożeniem Króla to znalazłem jak poniżej. Wszystko po niemiecku, ale schematy są. http://allegro.pl/suzuki-burgman-650-2002-2015-instrukcja-napraw-i5807210695.html
antek771 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Daleko jedziecie po króla? Dla mnie też każda zmiana 2 kółek to stres i cieszenie się jak dziecko . Oj gdyby był wolny pokój to komary spały by pod kołderką za ścianą . W każdej chwili do pogłaskania i pogrzebania .
michu Opublikowano 2 Grudnia 2015 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Bobasek coś czuję że wyjedziemy, bardzo wcześnie :-D :-D
Bobas Opublikowano 2 Grudnia 2015 Autor Opublikowano 2 Grudnia 2015 Po Króla smigamy pod Warszawę. Misiu, Ty nic nie mów lepiej. ..... Możecie być u mnie nawet o 4-tej rano.
szamot Opublikowano 2 Grudnia 2015 Opublikowano 2 Grudnia 2015 Bobas może nie będzie tak zle, Co do wyjazdu to cie rozumiem, nam 2x nie trzeba mówić Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Bobas Opublikowano 3 Grudnia 2015 Autor Opublikowano 3 Grudnia 2015 Tak na serio to możecie być szybciej jak o 8-smej. Wrócimy szybciej jak biali ludzie i usiadziemy do stołu. Ania jakąś kolację chce wiwinąć. Król już wygląda powoli za Królem. Brawisimo !!!
michu Opublikowano 3 Grudnia 2015 Opublikowano 3 Grudnia 2015 Król ma już gacie założone :-D bo taki goły kiepsko wyglądał :-)
antek771 Opublikowano 3 Grudnia 2015 Opublikowano 3 Grudnia 2015 Umarł król , niech żyje król .Budzi się z nowym serduszkiem. Podejrzewam ,że w weekend testy temperatura ma być około 8-10 stopni.
szamot Opublikowano 3 Grudnia 2015 Opublikowano 3 Grudnia 2015 Niestety nie jest tak hop,rok różnicy i trochę zmian jest :-( Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
antek771 Opublikowano 4 Grudnia 2015 Opublikowano 4 Grudnia 2015 Też kilka lat temu robiłem przekładkę silnika w mniejszym Gran Dinku 250 i faktycznie jest co robić .Król jest bardziej rozwinięty i puzzli jest więcej . Trzymam kciuki za zdrowe serce króla , fajna fotorelacja .
Bobas Opublikowano 4 Grudnia 2015 Autor Opublikowano 4 Grudnia 2015 Ja już czekam w starterach na przyjazd Szamota i Micha. Jutro Król zagości w moim zagraconym garażu.
szamot Opublikowano 4 Grudnia 2015 Opublikowano 4 Grudnia 2015 A ja już grzeje maszynę najchętniej bym już startował :-* Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
michu Opublikowano 5 Grudnia 2015 Opublikowano 5 Grudnia 2015 No to my jedziem z pampersami :-) Ruszyła maszyna z toi toi na pace
antek771 Opublikowano 5 Grudnia 2015 Opublikowano 5 Grudnia 2015 Niezła zakręcona ekipa , bezpiecznej drogi .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się