Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Nasz śląski kubek na "śmietankę".


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Grupa szczecińska ma swoje kubki.

Czy ktoś z Was ma również apetyt na coś takiego, prócz mnie i Roberta?

Cena kubka jest około 15,- zł + przesyłka (1,- zl ?).

W miejsce loga szczecińskiego wejdzie oczywiście nasze śląskie (szyb).

Temat będę załatwiał bezpośrednio z firmą w Szczecinie. Obie sąsiadujące ze mną firmy robią tylko nadruki na koszulki :(.

Kaszta przesyłki będą tylko w jedną stronę, a więc bez angażowania bilety. Przecież Marek też ma dużo na karku z swą grupą i .... (ma rodzinę!).

Myślę, że koniec zapisów to 14.12.2015, 12:00.

Powiadomcie proszę wszystkich pozostałych, którzy mają popsute PeCeki i mają "brak czasu"! :)

Nic nie trzeba wpłacać. Opłata przy odbiorze w Szałasie (drobne proszę :)).

Zaczynamy -> dla siebie, małżonki, partnerki, i i i i /Wpisz proszę jaki napis ma być na kubku/.

1. Anton

2. Iza

3. Jaki40

4. maroch75

5. Marcin 78

6. Piootr /bez szybu/

7. Moni82

8. Robert1973

9. KRZYCHU13

10. mario3101

11. kenobi

12. marco

13. AREQ

14. chips

15. franio212

16. Grześ

17. Olivier

18. Adam (karton)

19. Kuba

20. Seba (subaru)

21. nietoperz

22. frodka2

23. Natalia

24. Andrzej (AndrzejMyslowiceS)

25.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przeczytałem tytuł tematu i myślałem że tam znajdę nowy, ciekawy projekt, pomysł, wyjątkowy kubek, który od pierwszego itd. ...:-)) będę chciał mieć ?

a to tylko powielarnia pomysłów - to nie jest mój "śląski kubek" ? lecz kolegów z GZ i jako pamiątkowy sobie zamówię jeśli będzie moźna i jeśli np. Burgmania 2016 będzie w Świnoujściu

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Antonku, a ja bym chcioł bez żadnego lokalnego loga tylko tak "po Bożemu" ogólne Burgmaniackie. Da się zrobić z napisem Piootr ? Jak tak to dopisuj.

Odnośnik do komentarza

Poproszę 1 szt. "KRZYCHU13". Tylko, że odbiór na rozpoczęciu sezonu lub w Chudowie, lub przesyłka - jeżeli Anton zgodzi się :xmas:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

W miejscu, gdzie są przednie koła skuterów będzie wpisany nik. Osobiście jestem bardzo zadowolony.

Patryku - a co byś Ty tutaj pozmieniał, by było to jeszcze więcej "śląskie"?

Pytam Ciebie osobiście, bo w ostatnim poście nie za bardzo byłeś zadowolony z "plagiatu". A przecież to tak bardzo ważne! Kawa inaczej smakuje.

Jako praworęczny, będę sobie trzymał kubek i automatycznie widział szyb. Ale fajnie.

Efekty - brak następnych zgłoszeń na kubki.

Co PREZES to PREZES - ma DUŻY autorytet i siłę przebicia. Przecież na kogoś muszę to zwalić. :)

Bilety - dziękuję Ci za Twą robotę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heh...Bardziej śląski byłby gdyby na foto były moto Grupy Śląskiej :clapping: - może to Patryk miał na myśli ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Heh...Bardziej śląski byłby gdyby na foto były moto Grupy Śląskiej :clapping: - może to Patryk miał na myśli ;)

Nie wiadomo czyje to skuty pewnie któryś z Grupy Śląskiej też może być. Zrobiłem je na zlocie w Rogoźnie 2009r.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Przeczytałem tytuł tematu i myślałem że tam znajdę nowy, ciekawy projekt, pomysł, wyjątkowy kubek,

Patryku do "dzieła" możesz Go stworzyć chętni na pewno się znajdą a ja się piszę za "pierwszego" :)

kolegów z GZ i jako pamiątkowy sobie zamówię jeśli będzie moźna i jeśli np. Burgmania 2016 będzie w Świnoujściu

myślę że to dobry pomysł jechać na Zlot już z pamiątkowym kubkiem :D :D

a zlot tuż tuż

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

...a może mój maxi gdy stoi teraz tak samotnie :confused: na spotach pod Szałasem :msn-wink: ...gadu,gadu,gadka-szmatka... ja się przebijam i zamawiam. Oczywiście z nickiem- kenobi .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arkq_u - Nie znam się na kolorach (chłop - tylko 3 widzę = czerwony, żółty i zielony :))

Niebieski (ciemno niebieski) i tak już jest w środku. Natomiast żółty na zewnątrz - obawiam się, że ... już mi moja wytłumaczyła - pasuje.

Cholera. I co ma mam teraz biedny zrobić? Ach te baby! :)

Tylko kalkomania będzie również w innych kolorach (patrz załącznik od bilety). Czy to teraz klapnie?

Aśśśśśśśśśś się uczepił! :)

Odnośnik do komentarza

ja tylko ANTONKU rzuciłem propozycje zawsze można ja OBALIĆ

jest mi to obojetne jak bedzie wyglądał ważne ze to bedzie nasz kolejny gadzet a wiem że jak TY sie za coś weżmiesz to to bedzie WYJĄTKOWE I ODLOTOWE

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra dobra - już się tak nie łaś. Piwko postawię :)

A to mi się CHOLERNIE podobało:

>jest mi to obojętne jak będzie wyglądał ważne ze to będzie nasz kolejny gadżet< :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Edytować już nie można, więc skopiowałem i dodaję następnych.

Zaczynamy -> dla siebie, małżonki, partnerki, i i i i /Wpisz proszę jaki napis ma być na kubku/.

1. Anton

EDYT /07.12.2015/

Ponieważ Administracja zmieniła mój status, potrafię nadal edytować mój pierwszy post.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam. To i ja prosze dwa kubki. Na jednym napis nietoperz a drógi z napisem frodka2

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...