Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wigilia Zachodniopomorska


minimi1

Rekomendowane odpowiedzi

Otwieram niniejszy temat, aby wyróżnić zbliżającą się Wigilię Zachodniopomorską. Ponieważ nie mam zdolności graficznych, aby wzorem naszych pięknych zjazdów do Świnoujścia ozdobić stronę będzie ona surowa. Temat ten bedzie jednopostowy- o ile mogę prosić, bezdyskusyjny, albowiem debata już się odbyła. Skorzystałem z doradztwa Was wszystkich, pochyliłem się nad każdym zdaniem, wyważyłem racje. Żeby było godnie, ale tanio, żeby było koszulowo, ale nie za bardzo, żeby było z pompą, ale żeby było bez pompy. Żeby było blisko wszystkich, żeby było między szopą a pięcioma gwiazdkami, swojsko i nowocześnie. W tym poście, który będzie na bieżąco edytowany w miarę spływu wszystkich koniecznych informacji będzie wszystko. Bardzo jeszcze raz proszę o niekomentowanie. Priv do mnie wszyscy znają i mogą napisać wszelkie konieczne dodatkowe informacje jak również uzupełnienia.

Wigilia odbędzie się 17 grudnia 2015 r. o godz 18.00 początek w Nowym Browarze

https://www.google.p...82d6722ea6deb58

Jest to miejsce dobrze skomunikowane, położone w pobliżu dworca PKP i PKS blisko linii autobusowych i tramwajowych, zatem zachęcam do przybycia bez samochodów. Jeżeli chodzi o samochodziarzy o godz 18 kończy się strefa i można zaparkować Obok Browaru- polecam plac Batorego jako miejsce postoku

Lista osób

1. Krisso- (bawarska golonka na chrupiąco) tak

2. Piotr Minimi (bawarska golonka na chrupiąco) tak

3 Artur nie będzie

4 Robsson (golonka gotowana) tak

5 6 Slawoy + Gosia tak

7 8 Waldek + Jola (żebro pieczone)

9 Elwis (pizza wegetarianska) tak

10 Joshua (schabowy) tak

11 Roger (bawarska golonka na chrupiąco) tak

12 Kunisz (golonka gotowana)

13 14 grota10 + Dorotka

15 16 bilety + Zosia (żebro pieczone) tak

17 Wojtek + Marita tak

18 Piotrek- znaczy Hrabia - :) (bawarska golonka na chrupiąco) tak

19 20 Janusz Matrix + Ewelina

21 Krzysiek Q

22 Burgifan (bawarska golonka na chrupiąco) tak

23 Romeo W (bawarska golonka na chrupiąco) tak

24 Wolf (bawarska golonka na chrupiąco) tak

25. Jarek brat Matrixa

26 Jacek Rzelu (żebro B.B.Q) tak

27 Wooferai tak

28 Kowal

29 Azjon (dopisany bawarska golonka na chrupiąco)

Cała nasz grupa otrzymała osobną salę, tak więc będziemy siedzieć razem oraz osobno od ewentualnych innych gości lokalu. Co do menu- tak, aby zadowolić wszystkich udało się połączyć zarówno zamówienie ogólne na niskim poziomie (po to, aby mieć zarezerwowaną osobną salę oraz indywidualne, które będziecie mogli uczynić już na miejscu- tym niemniej szczegóły już niebawem- łącznie z kolejnymi moimi prośbami dotyczącymi ewentualnych zamówień etc

3866416_IMG_20151205_123741[1].jpg

zachęcam do uzupełniania listy, ewentualnie wyjaśniania niejasności. Będę uzupełniał przez edytowanie. W uzupełnieniu znajdzie się menu podstawowe, które pozwoli nam doczekać do czasu dań ciepłych czyli od godziny 18-19, kiedy też spływać będą osoby spóżnione. Plan czekadełka jak otrzymam to podam. Ponadto otrzymam menu wraz z cenami i będę prosił, aby niektóre pozycje menu zostały przez Was podane do zamówienia na godzinę 19.00- czas ciepłej konsumpcji. Oczywiście te menu nie będzie już wliczone w kwotę czekadełka (która jest wstępnie wyliczona, aczkolwiek propozycja jest negocjowana) i będzie płatne osobno, przez to każdy wybierze sobie to co będzie chciał i za ile. Nie będzie musiał też zamawiać, może zamawiać i pić piwo, albo cokolwiek, albo nic nie zamawiać. Szczegóły póżniej

Pozdrawia

PROSZĘ NIE DOPISYWAĆ POD TYM POSTEM ŻADNYCH NOWYCH KOMENTARZY

Odnośnik do komentarza

Koleżanki i Koledzy- Uprzejmie proszę, aby osoby biorące udział w Wigilii Zachodniopomorskiej weszły na link

https://www.facebook...BrowarSzczecin/

oraz znalazły po lewej stronie zobacz menu i do soboty włącznie zgłosili mi potrawy gorące, które chcecie jeść w części- dania tradycyjne, golonki bawarskie i ryby. Poproszę o zgłoszenie się osób, które chcą golonki (proszę zaznaczyć jaką) oraz żebro pieczone z sosem BBQ.t Inne potrawy nie wymagają zgłoszenia, aczkolwiek jak ktoś chce to proszę bardzo. Według oceny organoleptycznej jako poznanioko- ślązok- golonki są znakomite- szczególnie bawarska oraz w warzywach (są to normalne golonki z kością i dodatkami- dostatecznie duże, aby spory chłop się najadł) Słyszałem sporo dobrego o żebrach. Tańsze potrawy- te w cenie 14.90 są również dobre i spore- na kolację starczą w zupełności. Proszę o priv do mnie z wybraniem potraw. Plan jest taki- spotykamy się o godz 18.00- do godziny 19.00 się gromadzimy pamiętając o naszym poza szczecińskich przyjaciołach - o grupie Roberta i o Elvisie, którzy muszą dojechać. Elvis- sugeruję kolej- to jest blisko. Jutro kończę część pierwszą wspólną zamówienia- czyli część przedkonsumpcyjną (ze smalcem, deskami kiełbas etc) i poinformuję wszystkich o koszcie. Ponieważ muszę przedpłacić zamówienie (jak i rezerwację sali) zapłacę z własnych a następnie poproszę Was o zwrot gotówkowy do ręki- odliczona ilość kasy do ręki- bez wydawania, dzielenia etc- o kwocie poinformuję tutaj

Odnośnik do komentarza

Uprzejmie informuję, że do jutra czekam (takie zobowiązanie) na przekazanie listy golonkowo-żebrowej. Jednocześnie na liście jest wpisanych 28 osób- przy czym Wojtek z małżonką pod jednym numerem. Artur ma przydzielony numer honorowo, tym niemniej Go nie będzie. Oznacza to, iż koszty org, sala z zamówieniem startowym, na które składa się (((((

Witam- tak nieśmiało przypominam się w sprawie (menu małe - czyli te smalce ogórki i inne od 18-19) plus ewentualnie uaktualniona karta- chyba, że karta pozostaje i mogę szybko zebrać zamówienia Pozdrawiam, Piotr

witam tak wszystko jest aktualne, na wstępie będą już czekały 6x deska szefa oraz 10 jadeł swoiskich, i od godziny 18 do 19 kelner będzie dosil co 15 minut kolejne 2 deski i 4 jadła co na daje 14 x deska szefa (266) oraz 26 x jadło swojskie (169) łączna kwota za przystawki to 435 zł p. Piotrze

Łącznie wychodzi po paczce lepszych papierosów z zapałkami czyli 15,50 zł na osobę. Plan jest taki- od 18-19 ludzie się schodzą- coś tam wydrukuję w pracy aby oznaczyć miejsce zejścia- przy czym impreza zaczyna się o 18.00. od 18 jemy co na stole i kelner zbiera zamówienia i przychodzi 3 razy żeby zebrać zamówienia o 19 zaczyna się wydawanie.

konto do wpłaty 08 2490 0005 0000 4000 7506 7712 Piotr Wybieralski

dla weryfikacji jest to konto alior banku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...