Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Skuter listopada - głosowanie


Sobier

  

122 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lucjan73

    2

  • Sobier

    2

  • Piootr

    1

  • ALFI

    1

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zbyt lubię jak zdecydowana większość ujęcia wypełnia skuter. Owszem, kocham skutery, ale chciałbym widzieć również co innego, przecież to zdjęcie do kalendarza, a samych skuterów jest pełno zdjęć. Na listopad fajnie byłoby widzieć jesień, lub późną jesień jak kto woli. Bardzo podoba mi się zdjęcie romano77, szkoda że nie są równo ustawione :(, super fota PINa, od razu mi zakodowała się w głowie, oczywiście ciekawe, bardzo fajne fotki wstawia Elvis, ma chłopak talent i zastanawiam się skąd na to zawsze znajduje czas... Swój głos oddaję na KriSSo foto nr 3, bo tu zdecydowanie czuję klimat jesieni, są skutery (i nie ważne jakie - kocham wszystkie) i dokładnie widać porę roku - charakterystyczne słońce jak na tą porę roku. Ogólnie świetne ujęcie, klimatyczne tło, widzę w tym listopad, są maxi, więc nie może być inaczej :)

Odnośnik do komentarza

wg mnie fota nr3 KriSSo bije resztę na głowe, tu jest uchwycony prawdziwy jesienny klimat, zdjęcie byłoby jeszcze lepsze gdyby oświetlić blendą prawą stronę maszyn, są one troszkę za ciemnie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...