Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Defekt na stronie


-=Dee Jay=-

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż w żadnym z testów nie pokazuj? mi sie miniatury fotek, widnieje tylko sam napis "kliknij aby powiększyć"

dodam że korzystam z najlepszej przegl?darki !wchair Firefox'a

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Spinka.... Chyba nie wiesz, co mówisz.Nie ma wygodniejszej przegl?darki, niż Firefox. Na mojej Mozilli mam to samo. Działa tylko na Internet Exploderze, którego nie lubię....

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Nie ma wygodniejszej przegl?darki, niż Firefox.

:rolleyes: to nie łóżko coby wygodne było, to ma działac w 101% a nie działa.....

więc albo naprawa albo wymiana na inny model :D

!wchair ale nerwowi jeste?cie a jeszcze zima się nie zaczęła

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Rzeczywi?cie , problem wystepuje w firefoxie , ale dotyczy tylko trzech ostatnich tekstów, w których uzywam zmienionego scryptu do wstawiania obrazków. Jest to bł?d Firefoxa w interpretacji znaczników lub nadinterpretacja IE , ale postaram się to jako? obej?ć dzi? wieczorem o czym niezwłocznie wszystkich poinformuję na forum.

Odnośnik do komentarza
Otóż w żadnym z testów nie pokazuj? mi sie miniatury fotek, widnieje tylko sam napis "kliknij aby powiększyć"

dodam że korzystam z najlepszej przegl?darki :rolleyes: Firefox'a

pozdrawiam

Mam ten sam problem, z tym że my?lałem, że jest odosobniony, bo nikt nie zgłaszał żadnych pretensji. !wchair

Również korzystam z Firefoxa i bł?d niestety przeszkadza...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Problem jest i pewnie jako? się go usunie ale szczerze mówi?c nie wiem co Wam nie pasuje w IE :rolleyes:

Korzystam z tej przegl?darki od lat i nigdy nie miałem z ni? żadnych problemów ale może ja się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Ja też jestem zmuszany do kożystania z tego "badziewia" wszystko co posiada logo microsoftu jest do D..PY  <_<

jakby bylo takie do dupy to by nie korzystalo z tego 90% (albo i wiecej) uzytkownikow komputerow. gadanie ludzi zazdroszczacych Billowi sukcesu <_<

Odnośnik do komentarza
Ja też jestem zmuszany do kożystania z tego "badziewia" wszystko co posiada logo microsoftu jest do D..PY  <_<

jakby bylo takie do dupy to by nie korzystalo z tego 90% (albo i wiecej) uzytkownikow komputerow. gadanie ludzi zazdroszczacych Billowi sukcesu <_<

Amen :huh:

Odnośnik do komentarza
Ja też jestem zmuszany do kożystania z tego "badziewia" wszystko co posiada logo microsoftu jest do D..PY  <_<

jakby bylo takie do dupy to by nie korzystalo z tego 90% (albo i wiecej) uzytkownikow komputerow. gadanie ludzi zazdroszczacych Billowi sukcesu <_<

Widać masz blade pojęcie o tym

znasz takie pojecie jak monopol jeste?my zmuszeni do pracy na ich programach mimo iż s? beznadziejne niestabilne i takie tam a zreszt? niema po co tłumaczyć i tak tego nie pojmiesz

ciekawy jestem dlaczego największe serwery na ?wiecie maj? wgrane oprogramowanie małych firm lub ewentualnie Linuxa a nie systemy microsoftu bo s? do dupy i tyle zapytaj każdego kto cokolwiek kuma w tym temacie a nie tylko ma kompa poto aby napisać e-maila i wypisywać głupoty na forach :huh:

Odnośnik do komentarza
Problem jest i pewnie jako? się go usunie ale szczerze mówi?c nie wiem co Wam nie pasuje w IE <_<

Korzystam z tej przegl?darki od lat i nigdy nie miałem z ni? żadnych problemów ale może ja się nie znam...

np to że jest tak dziurawy, że przy transakcjach bankowych (nawet przy użyciu poł?czeń ssl) kto? może sobie może wyci?gn?ć algorytm kodowania klucza <_<

bogumiłku - 90% korzystało z IE jak nie było innych przegl?darek.

w tej chwili nadal IE jest u większo?ci, ze względu na wspomniany już monopol, jednak systematycznie wypierany jest przez FireFox'a, który jest o wiele bezpieczniejszy i bardziej przyjazny użytkownikowi.

szczegóły, zainteresowani znajd? sobie w internecie.

Odnośnik do komentarza

monopol? <_<

linux jest darmowy a jakos nikt sie na te systemy nie rzuca...

nie twierdze ze produkty Microsoft sa idealne, wszystko ma swoje wady i zalety, nawet twoj wymarzony skuter ale powiedzenie ze sa do dupy i do nieczego sie nie nadaja jest po prostu pustym stwierdzeniem, dalekim od prawdy.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
jest przez FireFox'a, który jest o wiele bezpieczniejszy i bardziej przyjazny użytkownikowi.

...

Akurat z tym bezpieczeństwem Firefoxa , to trochę przesadziłe?, niektóre banki nawet dyskryminuj? użytkowników Firefoxa, nie dopuszczaj?c poł?czeń z tej przegl?darki, niestety Firefox mimo , że jest spadkobierc? Netscapea, i bardzo mał? i wydajn? aplikacj? , to niestety jest nadal w bardziej stadium wczesnego rozwoju niż bezpiecznego i wygodnego użytkowania. Wkrótce po premierze okazało się że ma o wiele więcej dziur niż IE. Ja u siebie trzymam Firefox? tylko po to żeby sprawdzać takie problemy jak ten zgłoszony teraz, ale nie o tym miałem napisać.

Problem został rozwi?zany i wszyscy powinni widzieć miniaturki. <_<

Odnośnik do komentarza

Hmm... ja caly czas uzywam ForeFoxa, a problem ze stronami otwierajacymi sie tylko w Ie jest bardzo latwy do rowiazania <_<

Wystarczy zainstwalowac dodatek/rozszerzenie IE Tab i wtedy mozna w nim otworzyc wszystkie strony :huh:

Pozdrawiam

asmo <_<

Odnośnik do komentarza

SzCzApA.... jeste? niepoprawny (jak zwykle z reszt?) :lol:

Ja uzywam Mozillę, bo jest wygodniejsza pod każdym względem. Ma zakładki, ma doby menager pobierania plików (a w IE miałem z nim same kłopoty). Lubię i już.

I nie macham sztandarami walki z Wielkim Billem. Używałem kiedy? Linuxa. Jednak były kłopoty z oprogramowaniem do moich celów na ten system... Szkoda, bo linuch mi do?ć pasił.

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza

Szczapa - demokracja chyba jest :lol: i jak ktos chce moze uzywac IE a jak nie chce to uzywa Mozilli... zalezy do jakich celow. Tak jak napisal Tetsuo mozilla np nie dziala na stronach bankowych. Duzo stron sie nie otwiera pod mozilla i tu jest problem a nie problem tego ze niektorzy sie nie znaja i juz. Taka teza jest dosc nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
SzCzApA.... jeste? niepoprawny (jak zwykle z reszt?) :D

:lol: Zostałem zmuszony głupim tekstem o zazdro?ci

a co do tego że jeste?my zmuszani do korzystania z oprogramowania microsoftu to prostym przykładem jest fakt iż banki nie akceptuj? innych przegl?darek niż ie

i jeste? zmuszony do korzystania z takiej a nie innej przegl?darki

90% stron jest znormalizowana do ie każdy kto zna język html wie doskonale o czym mowa

a co do linuxa to niema najmniejszego problemu z działaniem wszystkich typów oprogramowań istniej? emulatory

uwagi o darmowych programach powiem tyle że s? one dla ludzi znaj?cych temat i tyle

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Uwielbiam takie dyskusje (o wyższo?ci |wi?t Wielkiej Nocy nad |więtami Bożego Narodzenia...). :D

Mam nadzieję, że nie zaczniemy jeszcze się przekonywać politycznie że jedni to

"kaczy?ci" szerz?cy "kaczyzm" a drudzy "cieniasy" i "pokemony"... :D:D !tut

Choć pewne symptomy "agitki" już na forum wyst?piły. !scooter

Dobrze napisał Scottie... whist

pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...